[SA] Skill Arena Messages

[SA] Roadmap

Uskoro:

> Forum Update na 4.4.x
> Nove teme na forumu
> Sredjivanje laga, timeout, ddosa i ostalih problema vezanih za web.
> Fortumo sistem mobilnog placanja za sve stvari in game ( donacije preko mobilnog za SAMP, MC, uskoro i FiveM )
> 5.0 Update SAMP
> Migracija TS-A, FiveM, MC-a na novi dedicated server sa velikim resursima, novi projekat za Minecraft Network, kupovina TS3 license.
> MTA Alpha

Stay tuned!

Neyo

Fudbal

2,321 posts in this topic

Eh spomenuli smo mnogo toga a sad sve ispocetka..

Meni je omiljena Engleska liga, sto se timova tice Chelsea i Manchester United

• Upvote 3

Moj covek, Junajted pratim od kako pratim i fudbal, nisu u formi ali su idalje za mene najjaci tim

• Upvote 1

Da li je istina da Oumaru napusta Partizan?

Generalno to je malo igrac vredi bar 3m, a i ko zna kakvi su lopovi mozda ga i prodaju za 2-2,5m i prikazu da je prodat za 1,5m a ostalo sebi u dzep. To su radili od svakog transfera.

• Upvote 1

Ma ovi kinezi placaju ludo...Mozda je i ponuda 5m,ko zna,ja mislim da se radi o ekipi Beijing,nudili su Renati Augustu (Brazilskom reprezentativcu) 11m godisnje..

• Upvote 1

Nije ni cudo zasto su Cleo i Stanojevic otisli u Kinu. Stanojevic ima ugovor od jednog miliona evra godisnje a u Partizanu ako je imao 200 hiljada evra u vrh glave....

• Upvote 1

Pa da, sad se sve tako brzo razvilo, U staro vreme dok je Maradona igrao ili jos starije dok je Pele igrao nije bilo moguce da napadacka trojka kosta 500m evra. Kostala bi bukvalno 10-30m i to najbolji i najkvalitetniji igraci.

Pogotovo Liverpul koji daje 35 miliona za Lovrena kojeg ne bih ni u Partizan doveo koliko je ocajan...

Generalno to je malo igrac vredi bar 3m, a i ko zna kakvi su lopovi mozda ga i prodaju za 2-2,5m i prikazu da je prodat za 1,5m a ostalo sebi u dzep. To su radili od svakog transfera.

Ako Oumaru vredi 3m Bozinov vredi 10m.hahahaha

Ako Oumaru vredi 3m Bozinov vredi 10m.hahahaha

Ma koji Bozinov ima sto godina, mator, udebljao se i ne moze da trci i koji je to igrac....

• Upvote 1

Ma koji Bozinov ima sto godina, mator, udebljao se i ne moze da trci i koji je to igrac....

To je drugi najbolji strelac lige.hahahaaa

To je drugi najbolji strelac lige.hahahaaa

Daje golove samo kad se nadje na mestu gde je pitanje kvisko hoce li se dati.

O tome pricam brzi moze vise da trci i to

Mančester Junajted započeo 2016. pobedom. Video se napredak u današnjoj utakmici, a i Runi je konačno dao gol. Ne znam da li sam jedini, ali ja još uvek verujem da Junajted može osvojiti titulu. Lester je tri utakmice bez pobede, Siti je bušan u odbrani u poslednje vreme, a Arsenal uglavnom sve zasere u drugom delu sezone. Međutim, Junajted nije u poziciji da kalkuliše, moraće vezati duži niz pobeda kako bi i imao šansu da se bori za titulu...

Mančester Junajted započeo 2016. pobedom. Video se napredak u današnjoj utakmici, a i Runi je konačno dao gol. Ne znam da li sam jedini, ali ja još uvek verujem da Junajted može osvojiti titulu. Lester je tri utakmice bez pobede, Siti je bušan u odbrani u poslednje vreme, a Arsenal uglavnom sve zasere u drugom delu sezone. Međutim, Junajted nije u poziciji da kalkuliše, moraće vezati duži niz pobeda kako bi i imao šansu da se bori za titulu...

Mozee isto i ja verujem.

Prati netko MLS osim mene ?

Prati netko MLS osim mene ?

Pratim ja, liga penzionera

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead