Welcome to The Forum

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads

Sign in to follow this  
Selvir_Elcappone

Application - Jack Muller

Recommended Posts

1. First Step of Application - Personal information

1.1. Ime:Jack

1.2. Prezime:Muller

1.3. Mesto rodjenja:Bolnica,Los Santos

1.4. Završeni fakultet:Da,kriminalni

1.5. Prethodni i sadašnji posao:Radio u piceriji sada ne.

1.6. Vaše državljanstvo?:Amerikanac

1.7 Da li ste u mogućnosti da legalno radite u SAD?:da.

2. Second Step of Application - Why you?

2.1. Autobiografija(minimum 150 reci):Ja sam Jack rodjen sam u bolnici,moja majka se zvala Mulli a otac mi se zvao Majk Johnson ziveli smo lepo kao prosecan normalan zivot,bilo je nas troje u porodici,moj otac je radio u FBI sluzbi,majka je radila kao bolnicarka i lecila je ljude.Mnogi su joj  se zahvaljivali zbog pomoci i zivota kojih je spasla.Moj otac on je bio dobar pomagao je u FBI sluzbi bio je dobar pa su ga stavili kao pod glavnog za akcije,posle je otisao u penziju i poducavao je mene da radim u FBI sluzbi posle je moj otac umro,majka je ostala samnom i ona me je malo poducavala o sluzbi gde je moj otac radio jer je znala po nesto onda je posle 2 godine ona umrla i kada sam ja zavrsio osnovnu skolu upisao sam Kriminalisticku skolu kako bih ispunio moju i tatinu zelju da budem u FBI sluzbi voleho bih jako da ispunim njegovu zelju kao ti moju zelju za tim da budem u FBI sluzbi..

2.2. Zasto baš vi, kako vidite sebe u uniformi Agenta(Minimum 100 reči)?: :Pa vidim sebe u FBI opremi zato sto sam zavrsio Kriminalisticku skolu,to je najveca zelja moga oca koji je nazalost preminuo i majka je imala tu zelju da postanem FBI agent i da pomazem ljudima da odvikavam mlade od droge,oruzija,ubistava i ostalih zabranjenih stvari da im pokazem pravi put i pravi zivot da nemaju bolnu sudbinu da moraju sve posteno da rade da ne kradu zelim da pomazem ljudima da budem uvek tu za gradjane cak i kada neko nije u nevolji treba mu pomoci i dati mu pametan i dobar savet jer uvek moze da udje u probleme stvarno vidim sebe jer moj otac je imao tu zelju i to je bila njegova najveca zelja kao i zelja moje majke...

2.3. Kako biste doprineli FBIu, na koje nacinče(Minimum 100 reči)?: Kao sto sam naveo,volim da pomazem ljudima i ostalim agentima da postujem sve oko sebe ne mrzim nikog,voleo bih da ispunim zelju mog oca,da stanem na put kriminalu da vodim racuna o bezbednosti gradjana,i da ucinim ovaj grad bezbednijim i za nase gradjane zivim za to da postanem FBI agent,zivim za to da pomazem ljudima zivim za to da spasavam druge zivote,tako ja vidim sebe u FBI agentima i u njihovoj uniformi i uvek bih bio tu za gradjane za zastitu lica radio bih sve samo da se spreci taj kriminal voleo bih da nema vise pljacki i ostalog kriminala zavrsio sam tu Kriminalisticku skolu moj otac je imao tu zelju moja majka je imala tu zelju da postanem FBI agent jer kao dete sam bio poslusan,pametan,radoznao i dobar...Pazio sam se kako se druzim i sa kim se druzim...

2.4. Da li imate bilo koje iskustvo koje bi pomoglo u  ovom poslu(Minimum 50 reči)?: Imam iskustva sa tim zavrsio sam Kriminalisticku skolu otac me je podrzavao i poducavao imam dosta iskustva sa tim poslom i imam iskustva sa oruzijem znam rukovati sa njim poslusan sam uvek slusam starije,bolje,pametnije,iskusnije u tom poslu kako bih znao sto vise toga i imam dosta iskustva sa poslom FBI jer to je zelja moje porodice i poducavan sam na sve moguce nacine...

2.5. Da li ste ikada bili pripadnik Los Santos Police Department-a (LSPD) ili San Andreas Sheriff Departmenta (SASD)?:da,prije sam radio davno.

3. Third Step of Application - IC/OOC Deklaracija

3.1. Fotokopija lične karte(sa svih strana):https://imgur.com/a/9SvRIDf

3.2 Fotokopija lekarskog uverenja da ste prošli lekarski pregled [OSTAVITI PRAZNO]:

3.3 Fotokopija vozačke dozvole: https://imgur.com/a/NwKokjV

3.4 Da li posedujete Teamspeak 3?: Da

3.5. Da li posedujete mikrofon?: da

3.6. Da li ste u stanju da tokom obavljanja duznosti konstantno budete na Teamspeaku?: da

3.7. Da li ste u skorije vreme bili zatvarani za neki prekršaj, ukoliko jeste, opišite nam detaljnu situaciju?: Ne

3.8. Da li se slažete sa obavezom da morate ostati u organizaciji minimum 20 dana i ukoliko to ne ispoštujete dobijete Black Listu [DA/NE]: da

3.9. Da li se slažete da ukoliko budete išli na zone dobijete Black Listu organizacije [DA/NE]: da

• Like 1
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this