Welcome to The Forum

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads

Guest Kawasaki

Vracanje

Recommended Posts

Guest Kawasaki

Kako fake kad si ti sve pregledala i setala sve???? NEMA SANSE DA JE FAKE

Izvinte sto se mesam ali postoji mogucnost da neko krade slike donacije,posto ima mnogo banovanih za fejk donacije.

Ne bih warn ovo je moje misljenje

Guest Baksuz
19 minutes ago, Skrillex Sa said:

Izvinte sto se mesam ali postoji mogucnost da neko krade slike donacije,posto ima mnogo banovanih za fejk donacije.

Ne bih warn ovo je moje misljenje

Meni je lik dao uplatnicu, kako sam ja znao da li je iskoriscena kad je isti datum danasnji i vreme..Ne znam gde je nasao donacije ali ih prodaje..I sad smo mi krivi zbog njega a on niti je kaznjen niti ista.

Laze baksuz ker glupi on fejka donacije pa sad mu kao neko dao fake donaciju a vec mu je bio brisan acc jer je drugima on davao fake donacije

Edited by Amqr
  • Like 2
  • Upvote 1

Brate i meni je acc Grobar obrisan za navodni fake donaciju a sam sam sebi u posti donirao juce

10 hours ago, Guest Kawasaki said:

Kako fake kad si ti sve pregledala i setala sve???? NEMA SANSE DA JE FAKE

@Deity Isto imam problem, dobio sam brisanje acc a kad nam lik dao donacije a mi jos dali pare a moj drug uzeo uplatnicu od lika na srw i ban.A taj lik jos igra???

To nije uredu nas 8 sobili brisanje a on delio fake uplatnicu, slazem se sa s

Stefi_Sa i Guestom Baksuzom, isto nam je podavao fake uplatnice i sad smo detele a taj lik nista nije sankcionisan.

@Xunder

Edited by Kavkaz.
.

@Deity Mislim da je neko tokom ddos servera setao sebi mogucnost da gleda donacija i da krade.

• Thanks 1

14 minutes ago, Skrillex Sa said:

@Deity Mislim da je neko tokom ddos servera setao sebi mogucnost da gleda donacija i da krade.

Deity ja sam postavio ime Luka Zivanovic na uplatnici, juce sam usao da vidum.da li je pregledano i bila je uplatnica od 1.800.din a bilo je 750din.???Nije bio moj iznos uplate? I Nije bila ista uplatnica razlikovala su se slova.Mozda je neverovatno ali fad je Baksuz i Grobar I Crystal dobili ban, isto vreme.

Edited by Kavkaz.

Meni taj luka nikad donirao nije... 

Ni na jednoj uplatnici nema tog nicka... 

Vidjecu sta cu s vama,vjerovatno nema vracanja

Guest
This topic is now closed to further replies.