Welcome to The Forum

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads

• 35
Deity

Voting May 2020

Question

Citajte i da cujemo!

Mart: CS 1.6 Pobeda
April: RP server/CS:GO(MOZDA?)

Maj: SLUSAMO

update:

Gde je mozak? MTA nije nov projekat... Poenta je da se izmisli nesto inovativno i zanimljivo igracima sto ce pruzati zabavu, a MTA je najavljen pre 2 godine. Malo mozga upalite samo.

• Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 3

Recommended Posts

• -9

Lock, ovaj mesec nista ne radimo jer je trazeni MTA i dalje u izradi. (A napisao sam gore vec "MTA nije nov projekat... Poenta je da se izmisli nesto inovativno i zanimljivo igracima sto ce pruzati zabavu, a MTA je najavljen pre 2 godine. Malo mozga upalite samo.")

• 87
Posted (edited)

MTA bilo bi vreme, ostarih koliko se dugo najavljuje. 

Edited by Damir_Besirovic.
  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 7

• 40

Multi Theft Auto.

• Upvote 1

• 37
Posted (edited)

Definitivno MTA (koja je on hold) i SAMP v5.3.

Što se tiče SAMPa, napisao sam još u martu od 20/30 stvari za ubaciti, a ovdje ću samo par.

* Pošto već kreće migracija rpera, udovodjiti DMerima koji su već bili rang ispod RPera na serveru.

* Vraćanje katane.

* Brisanje neoptimizovanih mapa u GSFu, krešuje u 40% slučajeva, Ganton Avenue mapa je neoptimizovana.

* Polako (ovo realizovati / početi tek kada RP server bude u full swingu) brisati RPerske mape da bi se skinuo lag.

* Naći način da se pretvore trenutne law fakcije u quasi-dmerske fakcije, dakle da PD ide na zone, FBI da hapsi wantede itd. (Tek kada se RP server počinje otvarati)

* Dodavanje još zona DMerima, LV (pustinje) totalno neiskorišten prostor, isto i SF. U SF imate brdo, brdooo prostora za zone, možete dosta njih ubaciti.

* Ako može novi sistem pljačke.

Edited by Jake.
  • Like 3
  • Haha 2
  • Upvote 2

• 30

MTA I CS:GO Bi voleo da vidim u buducnosti 

• Upvote 2

• 27

Hoćemo MTA!

• 23

CS:GO Server!

• Upvote 11

• 22

CSGO 2v2 turnir ruza opet organizira uz pomoc mene

• Like 3
  • Upvote 1

• 20

Ceka se MTA definitivno :D

• Upvote 1

• 20

MTA Server. 

• 16

CSGO Server jer je sada ta igra free i jako je pristupacna po pitanju zahtevanja specifikacija za PC. Dzaba na stimu, oni koji nemaju Prime mogli bi da igraju kod nas mirno bez citera. Al da ne bude knife ili Deathmatch vec nesto nalik Public serveru za CS (Naravno ako je to izvodljivo, jer nisam ranije igrao nikad na takvom tipu CSGO Servera).

(Naravno to kazem kada uzmemo u obzir da je RP Server projekat vec prihvacen i u fazi izrade).

• 14
Posted (edited)

Mta,fivem srw

Edited by Gordaa.
  • Upvote 1

• 11

Pa ovako, vec sam se ispisao na proslim glasanjima, pa hajde opet. Kao sto većina i piše a i očekuje pored RP Servera, da se otvori taj MTA. To pogurkuju mnoge funkcije koje na SAMPU nisu zastupljene.

◇ Nema više čitera, ono najbitnije za sve.. Nema bacanja auta, speed hacka, nema vise AIMa i tome slično.

◇ Nema više dugotrajnih čekanja da se upadne na server... Da razjasnim. Na SAMPu je limit 1000 igrača, dok na MTA čini mi se 3000/4000 igrača. Nisam siguran koliko. 4064 mislim da je, ali nisam siguran opet kažem.

◇ Sistem ubacivanja modova. Kada vlasnik bude ubacio mod na serveru, svi igrači ga vide. Nema ono meni je kvakav skin, meni ovakav... Biće verovatno i za to glasanje i ubacivanje modova na serveru.

◇ Sistem HEADSHOT. Ne znam koliko znate, ali moguće je na MTA uključiti mod da kada nekoga pogodite bilo kojim varenim oružijem u glavu, on umire.

◇ Nova iskustva za sve SAMPere, jer se ne koristi samo CHAT, već i dugmići kao što su F1, F2, F3... Naučićemo vremenom.

• Upvote 1

• 10

MTA vec duze cekamo mislim da je najbolje, otvori mta pa onda ostalo

• 9

MTA server koji se ceka vec duze vreme, bilo bi krajnje vreme da se to sredi i pusti u rad.

• 8

MTA 

• 8

Čeka se taj MTA!

• 8
19 hours ago, Damir_Besirovic. said:

MTA bilo bi vreme, ostarih koliko se dugo najavljuje. 

• 7

Rp Server

• Upvote 1

• 7

Hocemo obecani MTA

• Like 1

• 6

samo cekam da udjem na mta i da pustim na onaj ekran isprred vlade gangnam stajl i da se dotucem tastaturom uz tonove pesme baja mali knindza - prepelice .nakon toga mogu da se ubijem jer sam to doceko

• Like 2

• 6

Moja neka zamisao...Da se otvori CS:GO server.Realno ima nas i previse koji ga igramo,sad kako to uciniti jos zanimljivijim...Napraviti tim,i svaki mjesec ici na 1-2 turnira sa novcanim nagradama u ime SkillArene...Prije svega nikad se ne zna dokle bi to moglo dogurati,te tako otvoriti brojne opcije za zajednicu,onda i to je reklama za zajednicu...Sve osvojene pare nek ostaju zajednici,kako bi posluzila za brojne troskove i mozda neka nova otvaranja... Nagoditi sistem da se svaki mjesec po scoru,po zapazenosti na serveru bira ta neka 5-torka za turnire.Mislim da bi ovo zaista privuklo dosta ljudi,bilo bi zabavno,a doprinijelo bi zajednici,ako nista bar kao reklama.Ma da opet kazem,nikad se ne zna dokle bi to moglo ici.

• 5

Organiziranje turnira na nivou zajednice uz pomoc high staffa za vise igrica(cs go,lol,paladins,roket lig,1.6 i sta sve jos ima)

• Upvote 1

• 5
Posted (edited)

MTA

Edited by Rukfas

Guest
This topic is now closed to further replies.