Welcome to The Forum

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads

Sign in to follow this  
Rothmans

Pomoć

Recommended Posts

Kupio sam igricu na social clubu, instalirao sve oke, kad ulazim na fivem piše da je potrebna nešto azuriranje windowsa na 1703(al to je nikola rek'o da je to oke), kad udjem na server pise da sam usao, vidim i kad neko drugi ulazi i igram ja i sve, al svaki put se spawnam na neko drugo mjesto, svaki put drugi lik, hrana/voda se ne pomjeraju, na /ooc kad pisem nis ne izlazi, znaci puca mi skripta... svaki put... kad god udjem.

Idemo od prvog, ides/register, 1 reseno,2 voda ce se posls.sama kad treba ne ide to bas brzo, spawnujes se tamo gde si predhodno izasao, i zadnje ooc ne postoji vise ako ti treba pomoc ides /report neki admin i  to je to

ne razumijes, ne registrujem se, samo se spawnujem na random lokaciji sa random likom

5 minutes ago, Rothmans said:

ne razumijes, ne registrujem se, samo se spawnujem na random lokaciji sa random likom

Ali da moguce da se nisi registrao registruj se jednom i bice ti reseno 

1 hour ago, Burek69 said:

Ali da moguce da se nisi registrao registruj se jednom i bice ti reseno 

ali kako? 

sve sto se desi kad udjem na server je samo se stvori lik sa torbom i igra pocela, nista vise, to i je cijeli problem 

12 hours ago, Rothmans said:

ali kako? 

sve sto se desi kad udjem na server je samo se stvori lik sa torbom i igra pocela, nista vise, to i je cijeli problem 

samo idi /register kad udjes na srw i to je to napravi tu sve lepo i nece biti vise problema

koji sam ja tokmakFeelsBadMan

hvala brate, zivio!!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this