[SA] Skill Arena Messages

[SA] Roadmap

Uskoro:

> Forum Update na 4.4.x
> Nove teme na forumu
> Sredjivanje laga, timeout, ddosa i ostalih problema vezanih za web.
> Fortumo sistem mobilnog placanja za sve stvari in game ( donacije preko mobilnog za SAMP, MC, uskoro i FiveM )
> 5.0 Update SAMP
> Migracija TS-A, FiveM, MC-a na novi dedicated server sa velikim resursima, novi projekat za Minecraft Network, kupovina TS3 license.
> MTA Alpha

Stay tuned!

Deagle event!

U subotu (24.08.2019) ce biti odrzan Deagle Event koji ce biti strimovan na nasem YouTube kanalu -> Skill Arena YT

Prijave ce se vrsiti kao i svaki put, na strimu ce biti forma koju igraci trebaju da popune kako bi obezbedili svoje ucesce na eventu i mozda osvojili neke od vrednih nagrada.
Zovemo, reklamiramo, nagradice na 1000/1000 ^_^

Sign in to follow this  
Commandant

Zalba na Lidera.

27 posts in this topic

Ime_Prezime: Commandant

Ime_Prezime lidera na kog se zalite: Gajovic

Vreme desavanja (priblizno): 23:45

Razlog: Lik vredja po /f pise svasta ja mu napisem "debil" i lik me kicka i bl org... NEMA LIK JAKE DOKAZE ZA BL ORG!

Dokazi (SLIKE): https://imgur.com/a/JR2qjhS

Hahah Tigre ja tebe psovao na /f chatu?Ti si taj koji mi je govorio da sam debil i "Psujem jer sam kidara" i koji vredja clanove nazivajuci ih dvolicnim osobama.Sto se vidi i na tvojim slikama.Samo smijestas minuse....

Sto se moze i na logovima vidjeti to mogu potvrditi clanovi @Neconji @Nexen @Luka Djuric i svi ostali clanovi koji su tu prisutni bili.

Mogu i logovi da se pregledaju.

A sto se tice dokaza vidi se na tvoj slike da si vredjao.Toliko od mene

Ja Sam bio tu govori si " kick ako imas muda" onda ti govorio da ucutis 4 puta a ti si reko "Ti ces da mi kazes retarde bolesni" 

"kick ako imas muda" aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa koja botara sine daj dokaze @Daco de nek provere logove ako sam nesto rekao od ovo sto je Neconji rekao!

@Gajovicu bato to sto sam rekao "debil" nije toliko jak dokaz za BL ORG i kick sa kaznu...

7 minutes ago, Neconji said:

Ja Sam bio tu govori si " kick ako imas muda" onda ti govorio da ucutis 4 puta a ti si reko "Ti ces da mi kazes retarde bolesni" 

Nazalost tako je sve bilo kao sto je rekao Neconji. Ovo je vec druga zalba na gajovica od njega. Stvarno ne znam koji su problemi medju vama.

Stvarno ne znam sta se desava medju vama

Posted (edited)

Evo slika,mogu se provjeriti logovi sto se mene tice,znaci vredjas clanove da su dvolicni mene gvoris da sam "Psujem jer sam kidara" i tako te gluposti,decko nauci se ponasanju vise na svaku zalbu vredjas nekog.

http://prntscr.com/osb8rc
http://prntscr.com/osb9fe
http://prntscr.com/osb9n3
http://prntscr.com/osb9rr
http://prntscr.com/osb9x0

Edited by Gajovic

Posted (edited)
2 minutes ago, Nexen said:

Stvarno ne znam sta se desava medju vama

Ne razumijem ga,pusti decka.

Edited by Gajovic

Posted (edited)

@Gajovic nazalost su rekli da Logovi nisu dokazi za zalbu ako ih nisi slikao IG... Tako do izvini lepo.

@Nexen momak nek si ti na njihovu strani na Instagramu mi do sad pises da povucem zalbu i to sve a sad ovde si protiv mene... tako da sam bio upravu za sve vi ste dvolicne osobe... @Gajovic zelim IG slike IG dokazi ne logove...

I ti dokazi sto si poslao se vidi lepo "debil" samo nisam nista psovao majku ili ti bilo sta i to ti nije toliko jak dokaz za BL org...

Edited by Commandant

Eh ovako Tigre i sam znas da si prvo dobio BL zato sto si imo komandu izbaci i iz nekog razloga si kickovao sve clanove koji su bili online. Drugo ovo je vec drugi put kako pokusavas da smjestia Gajovicu minus. Trece bez razloga si se poceo svadjati sa njim. Istina je da si ga nazivao debilom i da si nas clanove vredjao. Govoris kao da ti idemo svi do ku... da smo svi dvolcni. I na logovima se ovim vidi da ga nazivas debilom pogotovo na zadnjoj slici. Tu si rekao gajovicu kad ti je rekao da prestanea citiram " Jer si debil " Plus gore medju prvim slikama nisi postovao njegove odluke. Samim tim mu se suprostavljas. I dobio si kick zbog vredjanja njega i svih clanova u org. I namerno dolazis ovamo znas da je on lider i drugi put mu pokusavas smestiti minus. Ne radis ovo samo Gajovocu mnogima si radio. Tako da budi realan i iskren malo. To je to od mene.

Posted (edited)
21 minutes ago, Nexen said:

Eh ovako Tigre i sam znas da si prvo dobio BL zato sto si imo komandu izbaci i iz nekog razloga si kickovao sve clanove koji su bili online. Drugo ovo je vec drugi put kako pokusavas da smjestia Gajovicu minus. Trece bez razloga si se poceo svadjati sa njim. Istina je da si ga nazivao debilom i da si nas clanove vredjao. Govoris kao da ti idemo svi do ku... da smo svi dvolcni. I na logovima se ovim vidi da ga nazivas debilom pogotovo na zadnjoj slici. Tu si rekao gajovicu kad ti je rekao da prestanea citiram " Jer si debil " Plus gore medju prvim slikama nisi postovao njegove odluke. Samim tim mu se suprostavljas. I dobio si kick zbog vredjanja njega i svih clanova u org. I namerno dolazis ovamo znas da je on lider i drugi put mu pokusavas smestiti minus. Ne radis ovo samo Gajovocu mnogima si radio. Tako da budi realan i iskren malo. To je to od mene.

@Nexen momak logovi nisu dokaz logovi sluze kad neko laze da sam ja to rekao a ja tvrdim da nisam za to sluze logovi...  ali logovi ne pomazu mora IG slike... kao drugo ne smestam minus vec postavljam zalbu zato je ova sekcija napravljena ako lider krsi pravila da se okaci nece njega niko pustat da se siri mu*a... Kao drugo debil i sve ostalo sto sam rekao nije toliko cvrst dokaz za BL org... Kao trece vi mu nista ne pomazete u zalbu ovde Gajovic mora sam da ima dokaze i sve ostalo...

Edited by Commandant

3 minutes ago, Commandant said:

@Nexen momak logovi nisu dokaz logovi sluze kad neko laze da sam ja to rekao a ja tvrdim da nisam za to sluze logovi... Ja jesam sve to rekao ali logovi ne pomazu mora IG slike... kao drugo ne smestam minus vec postavljam zalbu zato je ova sekcija napravljena ako lider krsi pravila da se okaci nece njega niko pustat da se siri mu*a... Kao drugo debil i sve ostalo sto sam rekao nije toliko cvrst dokaz za BL org... Kao trece vi mu nista ne pomazete u zalbu ovde Gajovic mora sam da ima dokaze i sve ostalo...

Decko dovoljno jeto sto si rekao da priznajes da si sve to rekao.

Posted (edited)

@Gajovic momak to ti nije cvrst dokaz za BL org ili ti bilo sta..

I nemas IG dokaze za to sve...

Edited by Commandant

Posted (edited)

Decko nijesi bl listovan,@Daco mozete logove pregledati,a i dovoljno je to sto si priznao da si sve rekao sto smo mi rekli gore u ig decko,ste se moze vidjeti u mojQuote jer si ti edit topick..

Edited by Gajovic

37 minutes ago, Gajovic said:

Decko nijesi bl listovan,@Daco mozete logove pregledati

Da kao sto je Gajovoc rekao ti nisi na BL kickovan si zbog gore navedenog.

@Gajovic momak lepo se vidi na sliku kikovan i BL sa strane nemoj mi se vadis i takodje nemas IG dokaze Logovi sluze za nesto drugo naveo sam gore za sta ne moze se postavi zalba na lidera bez dokaza nego da gledaju logove samo trebas da imas IG dokaz gde sam vredjo iliti bilo sta drugo... @Nexen ti se ne mesaj postajes mi smesna osoba na Instagramu mi seres da povucem zalbu a ovde protiv mene dokazao si da si dvolicna osoba sto sam i bio upravu. Ne spamajte @Daco iliti @Aven nek resiv. NO SPAM!

Posted (edited)
7 minutes ago, Commandant said:

@Gajovic momak lepo se vidi na sliku kikovan i BL sa strane nemoj mi se vadis i takodje nemas IG dokaze Logovi sluze za nesto drugo naveo sam gore za sta ne moze se postavi zalba na lidera bez dokaza nego da gledaju logove samo trebas da imas IG dokaz gde sam vredjo iliti bilo sta drugo... @Nexen ti se ne mesaj postajes mi smesna osoba na Instagramu mi seres da povucem zalbu a ovde protiv mene dokazao si da si dvolicna osoba sto sam i bio upravu. Ne spamajte @Daco iliti @Aven nek resiv. NO SPAM!

Decko sam si priznao da si sve od navedenog gore rekao ne zelim da se raspravljam vise sa tobom.,a bices na BL jer ko si ti da govoris lideru da je "pic*a"?Tvoje ponasanje je ravno 0 prekrizenok sto si pokazao vise puta,a i na ostale zalbe gdje si se zalio na lidere obicno ih vrijedjas tako da nista novo..

Edited by Gajovic

@Gajovic ja mogu i da lazem momak ali ti nemas dokaze <3 na BL cu biti cim odes DR Reaper me vraca tako da uzivaj mi! <3

Just now, Commandant said:

@Gajovic ja mogu i da lazem momak ali ti nemas dokaze <3 na BL cu biti cim odes DR Reaper me vraca tako da uzivaj mi! <3

Mogu se svi logovi preklesati ja tebe nigdje nijesam uvredio,a ti jesi vise puta mene i clanove tako da...

De su ti dokazi IG momak si ti toliko glup ili? Logovi se ne upotrebljavaju ako ti nemas dokaze kapiras... daj mi dokaze IG da si sliko ajde! nema Logove!

Prvo, @Commandant warnovan zbog vredjanje u zalbi, ako nastavis bices sankcionisan vise nego sto treba, smiri recnik.

Drugo, kao sto ja vidim na slikama @Gajovic te je kickovao sa razlogom sto moze da se utvrdi kako ga ti vredjas a i on se malo iznervirao sto se biti sankcionisan da se ovo ubuduce ne ponovi, vec da smiri recnik i iznosi validne dokaze. Drugo, Gajovic, chatlog nije validan dokaz, tako da po samoj proceduri kad resavamo Zalbe na Lidere, tj na vas, lider mora da postavi dokaze, ocekujem slike/dokaze da postavis, ne chatlog, imas fore 24h. Ja sam video sta sve treba na slikama, ali da bi bilo transparentno prema svim liderima, ocekujem dokaze da postavis.

Ne pisite niko nista.

Posted (edited)

http://prntscr.com/oslfaq - ovje te vrace Repe u org znaci "da to sto cu te ja staviti na BL ne znaci "-cisto ne postovanje mene kao lidera

http://prntscr.com/oslfsw - a ovdje se vidi da mi govoris da sam debil,zao mi je sto nijesam vise slika slikao,kada sam vidio da si se zalio prosao mi je chat

@Daco 

Edited by Gajovic

Posted (edited)

@Daco vidis da nema dokaze o tome ti govorim... 

Vidis prosla zalba upozoren Gajovic konstantno krsi pravila dobija po 2 zalba na dan jer nije uopste lik za lider nego mora svaki dan da krsi pravila. Daco ja stvarno nzm sta da ti kazem vise za ovog lika svaka rec je suvisna...

Edited by Commandant

@Gajovic to ti nisu cvrsti dokazi... A prva slika gde pise /sms Vratice me Reper kad ti odes iz TBB njegova je volja da li ce me ostaviti BL ili ne on moze svakoga skinuti sa BL koga si ti postavio kada odes iz TBB... Tako da molim lepo.

Posted (edited)
1 hour ago, Commandant said:

@Gajovic to ti nisu cvrsti dokazi... A prva slika gde pise /sms Vratice me Reper kad ti odes iz TBB njegova je volja da li ce me ostaviti BL ili ne on moze svakoga skinuti sa BL koga si ti postavio kada odes iz TBB... Tako da molim lepo.

Ja koliko se sjecam rekao je Daco da niko nista ne pise decko sta je sa tobom?

Edited by Gajovic

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this