[SA] Skill Arena Messages

[SA] Roadmap

Uskoro:

> Forum Update na 4.4.x
> Nove teme na forumu
> Sredjivanje laga, timeout, ddosa i ostalih problema vezanih za web.
> Fortumo sistem mobilnog placanja za sve stvari in game ( donacije preko mobilnog za SAMP, MC, uskoro i FiveM )
> 5.0 Update SAMP
> Migracija TS-A, FiveM, MC-a na novi dedicated server sa velikim resursima, novi projekat za Minecraft Network, kupovina TS3 license.
> MTA Alpha

Stay tuned!

Deagle event!

U subotu (24.08.2019) ce biti odrzan Deagle Event koji ce biti strimovan na nasem YouTube kanalu -> Skill Arena YT

Prijave ce se vrsiti kao i svaki put, na strimu ce biti forma koju igraci trebaju da popune kako bi obezbedili svoje ucesce na eventu i mozda osvojili neke od vrednih nagrada.
Zovemo, reklamiramo, nagradice na 1000/1000 ^_^

Vuk_Torronto

[Federal Bureau of Investigation] - Diskusije , Q&A

36 posts in this topic

Da li je moguce da FBI rpa korumpiranog i istog developa ? Npr prodaje oruzje iz oruzaonice mafija/bandama odaje informacije za novac itd 

@Vuk_Torronto

40 minutes ago, Sifonjer said:

Da li je moguce da FBI rpa korumpiranog i istog developa ? Npr prodaje oruzje iz oruzaonice mafija/bandama odaje informacije za novac itd 

@Vuk_Torronto

U svakoj law organizaciji je to dozvoljeno tako je i ovde.

40 minutes ago, Sifonjer said:

@Vuk_Torronto

Normalno, ali moraš biti svestan IC posledica koje će uticati na tvog karaktera ukoliko budeš provaljen. 

Zabranjeno je da ti fazon ideš po serveru i DMaš sve redom uz izgovor:"Ja sam korumpirani FBI Agent, pa zato to radim" 

• Upvote 1

Just now, Lazar_Ratkovic said:

Normalno, ali moraš biti svestan IC posledica koje će uticati na tvog karaktera ukoliko budeš provaljen. 

Zabranjeno je da ti fazon ideš po serveru i DMaš sve redom uz izgovor:"Ja sam korumpirani FBI Agent, pa zato to radim" 

Ma znam nema dmao nego bi vise saradjivao sa bandama mafijama saznavao na IC nacin Top Gangsta u tim organizacijama za mafije takodje 

• Upvote 1

2 hours ago, Sifonjer said:

@Vuk_Torronto

Ne mozes krasti iz oruzaonice jer svako oruzije ima ime gde pise cije je oruzije.

Zapljenjna oruzija mozes da krades.

2 hours ago, Sifonjer said:

Ma znam nema dmao nego bi vise saradjivao sa bandama mafijama saznavao na IC nacin Top Gangsta u tim organizacijama za mafije takodje 

I ne mozes da udjes u FBI otvoris karaktera uzmes hrpu oruzija i das nekom liku iz bande i on sad deli to celoj bandi...Korumpirani policajac mora da zna da se RPa,a malo ljudi je to odradilo kako treba.

12 minutes ago, Ampe said:

I ne mozes da udjes u FBI otvoris karaktera uzmes hrpu oruzija i das nekom liku iz bande i on sad deli to celoj bandi...Korumpirani policajac mora da zna da se RPa,a malo ljudi je to odradilo kako treba.

Ovakoslazem sesa apetom. SAKO KO ZEI DA RPA KORUMPIRANOG neka gleda csi miami  i ncis los angeles na fox oko 20h imate

• Like 1

5 minutes ago, Andrija_Delorean said:

Ovakoslazem sesa apetom. SAKO KO ZEI DA RPA KORUMPIRANOG neka gleda csi miami  i ncis los angeles na fox oko 20h imate

19 minutes ago, Ampe said:

Pa znam da ne mogu jer je to glupo ... Brzo se to provali plus to se ide polako mora se mnogo toga uraditi jer je veoma tesko rpati njega a da te neko ne primeti

1 hour ago, ZeRoX said:

@Vuk_Torronto gl ti bilo novi lideru

Zahvaljujem <3 .

• Like 1

1 hour ago, Laki_Boban said:

Nije

Bila je hideovana, vratio sam je sinoc zbog zahteva mnogih.

On 8/8/2019 at 6:13 PM, Vuk_Torronto said:

Naslov sam kaze.
Obavezno tag ako se nekom obracate posebno.

Kako ti dobi lidera jeboteee Gl brate

Prekinite vi sa spamom, ovo je totalno nepotrebno. Ovo je za diskusije ne za rasprave i svadje. Za to imate PM, napravite grupu pa se svadjajte.

28 minutes ago, Vajic_Sa said:

Kako ti dobi lidera jeboteee Gl brate

Hvala :)

Moliću bez spama i svadje u ovom topicu. Topic je napravljen kako bi pitali nesto oko organizacije, sto vam mozda nije jasno ili reci nekome nesto vezano za organizaciju ili slicno. A ne da se svadjate i pišete gluposti, imate PM, TS, Discord, IG, pa se tamo svadjate i radite sta želite. 

@Vuk_Torronto izbriši ako možeš ove nepotrebne poruke. 

Predozio bih da FBI ima kurseve slicne kao i u Sheriffu. Recimo kao sniper kurs i kad pravi svoj BID u kvalifikacijama stavi neku sliku sniper nesto poput toga. NAravno EMS kurs , i to..

Bice to. Samo treba da se sastavi. Bice za Advanced Firearms, Basic Life Support, ne brini hahah

stavi i bomb defuse

1 hour ago, Vuleq^ said:

stavi i bomb defuse

Videcu da to bude kao divizija ili nesto unutar HRTa ili tako nesto. Bomb Squad, ili kako se vec zove. Ako ne, onda ce biti samo kvalifikacija.

Videcu u sledecih par dana

2 hours ago, Vuk_Torronto said:

Videcu da to bude kao divizija ili nesto unutar HRTa ili tako nesto. Bomb Squad, ili kako se vec zove. Ako ne, onda ce biti samo kvalifikacija.

Videcu u sledecih par dana

Kvalifikacija, nepotrebna je kao divizija jer retko ko RPa te bombaške napade, zato nije potrebno mnogo ljudi tu, samo par. 

• Upvote 1