[SA] Skill Arena Messages

[SA] Roadmap

Uskoro:

> Forum Update na 4.4.x
> Nove teme na forumu
> Sredjivanje laga, timeout, ddosa i ostalih problema vezanih za web.
> Fortumo sistem mobilnog placanja za sve stvari in game ( donacije preko mobilnog za SAMP, MC, uskoro i FiveM )
> 5.0 Update SAMP
> Migracija TS-A, FiveM, MC-a na novi dedicated server sa velikim resursima, novi projekat za Minecraft Network, kupovina TS3 license.
> MTA Alpha

Stay tuned!

Vuk_Torronto

[Federal Bureau of Investigation] - Diskusije , Q&A

36 posts in this topic

17 hours ago, Lazar_Ratkovic said:

Kvalifikacija, nepotrebna je kao divizija jer retko ko RPa te bombaške napade, zato nije potrebno mnogo ljudi tu, samo par. 

Ae ti samo popravi taj monitor više i bez preteranog palamudjenja. 

• Sad 1

Mogu li uci u org ako nemam ts tj.. Nece da mi se skine ts imam probleme sa dll fileovima i ostalim glupostima.. Ako uspem to da napravim.. Mogu li uci ukoliko ne naprvim ts.? @Vuk_Torronto

Edited by Kalu_Morelli

3 hours ago, Kalu_Morelli said:

Mogu li uci u org ako nemam ts tj.. Nece da mi se skine ts imam probleme sa dll fileovima i ostalim glupostima.. Ako uspem to da napravim.. Mogu li uci ukoliko ne naprvim ts.? @Vuk_Torronto

Slikaj sta je problem resit cemo ga

• Upvote 1

3 hours ago, Vuk_Torronto said:

Kada napravis ts mozes uci u FBI, bez njega ne.

Ja imam ts, mogu li ja uci ?

• Haha 1

On 16.8.2019. at 3:34 PM, Kalu_Morelli said:

Na jutjubu nađi tutorijal kako da iste ubaciš, a ako ti konstantno bude tražio nove .dll fileove, možeš skinuti pack tih fileova i samo ih sve zajedno ubaciti. Nadam se da si me razumeo.

2 hours ago, Lazar_Ratkovic said:

Na jutjubu nađi tutorijal kako da iste ubaciš, a ako ti konstantno bude tražio nove .dll fileove, možeš skinuti pack tih fileova i samo ih sve zajedno ubaciti. Nadam se da si me razumeo.

Da da... Ubacio sma ja sve te fajlove.. Posle mi pise kao da aplikacija ne moze da se otvori... Kada stignem kuci poslacu ti sliku

Evo ga jedan od DLL koji mi traze ubacio sam njega i ostale nakon toga mi se javlja ovo: 

Trazi mi oko 4 dll file .. 

Zna li ko da resi ovo ?

Screenshot_1.png

Screenshot_24.png

Edited by Kalu_Morelli