[SA] Skill Arena Messages

[SA] Roadmap

Uskoro:

> Forum Update na 4.4.x
> Nove teme na forumu
> Sredjivanje laga, timeout, ddosa i ostalih problema vezanih za web.
> Fortumo sistem mobilnog placanja za sve stvari in game ( donacije preko mobilnog za SAMP, MC, uskoro i FiveM )
> 5.0 Update SAMP
> Migracija TS-A, FiveM, MC-a na novi dedicated server sa velikim resursima, novi projekat za Minecraft Network, kupovina TS3 license.
> MTA Alpha

Stay tuned!

Deagle event!

U subotu (24.08.2019) ce biti odrzan Deagle Event koji ce biti strimovan na nasem YouTube kanalu -> Skill Arena YT

Prijave ce se vrsiti kao i svaki put, na strimu ce biti forma koju igraci trebaju da popune kako bi obezbedili svoje ucesce na eventu i mozda osvojili neke od vrednih nagrada.
Zovemo, reklamiramo, nagradice na 1000/1000 ^_^

Sign in to follow this  
Fiki_Don

[Web Design] Diskusije

66 posts in this topic

Posted (edited)

Front-end Development Diskusije

Ovde možete da pričate sa ostalim članovima o temama koje su vezane za Front-end Development.

Zabranjeno je vrijeđanje, svađanje, spamanje i dopisivanje o bilo kakvim drugim temama. Ukoliko se neko ne bude pridržavao pravila sekcije bice kažnjen.

Edited by Fiki_Don
  • Upvote 1

Uskoro cu da izbacim rad koji ce da sadrzi neki osnovni Java Script a to jeste timer koji sam odbrojava vrijeme i dodati neki effect na background image...

• Like 1
  • Upvote 1

Odlicna tema, nadam se da ce biti zainteresovanih, guraj dalje. :)

Posted (edited)
22 hours ago, HaZaaRD said:

Odlicna tema, nadam se da ce biti zainteresovanih, guraj dalje. :)

Hvala!

Izasao je priv rad koji se odnosi na JavaScript posjetite!

Edited by Fiki_Don
  • Like 1
  • Upvote 1

Najverovatnije uskoro pocinjem to da radim stigao sam do Internet lekcija , inace moj smer obuhvata nekim delom Web Design inace smer je elektrotehnicar multimedije

Odlicna ideja Fiki bice korisno

19 minutes ago, Keki said:

Najverovatnije uskoro pocinjem to da radim stigao sam do Internet lekcija , inace moj smer obuhvata nekim delom Web Design inace smer je elektrotehnicar multimedije

Odlicna ideja Fiki bice korisno

Hvala ti, ukoliko ti je potrebna pomoc tu smo @Sava i ja. Slobodno kontaktiraj sutra ce novi topic gde cemo imati prijave i ljudi ce uciti o Front-end development-u

• Upvote 1

Posted (edited)

@Fiki_Don koji si smer,ukoliko ides u skolu? 

Poznajem HTML,CSS,Python osnove,a Javascript donekle. Jos uvek postepeno usavrsavam Python,pa cu Javascript. A kasnije verovatno PHP i Java.

Odakle ucis i koje programske jezike najvise?

Edited by Petar Stojanovic

React JS + Bootstrap  (Reactstrap) iskreno daju najbolje rezultate u 2019 godini.

Što se tiće frontenda Adobe xD. s obzirom da daje mogućnost projektovanja, zasebnog frameworka i testiranja.

Inače tko god da si hvala ti mnogo na ovoj temi.. ♥

Posted (edited)
12 hours ago, Petar Stojanovic said:

@Fiki_Don koji si smer,ukoliko ides u skolu? 

Poznajem HTML,CSS,Python osnove,a Javascript donekle. Jos uvek postepeno usavrsavam Python,pa cu Javascript. A kasnije verovatno PHP i Java.

Odakle ucis i koje programske jezike najvise?

Moja srednja nema veze sa ovime eo sad iz skole, naucio sam dosta sa w3schools.com ili od brata. Najvise ucim sada Javascript znam (45%), framework Hugo go i sada malo Sass da naucim do kraja malo mi je ostalo i nesto da skontam oko ovoga SVG Path-a. Moj ti je savet da pocnes da ucis PHP ukokiko se budew bavio Back-endo Developmentom imaces dosta posla i para. Ukoliko bude bilo dosta ljudi koji se bave back-end developmentom napravicemo pod sekciju... Slobodno pitaje postavljajte

11 hours ago, Sah3ta said:

React JS + Bootstrap  (Reactstrap) iskreno daju najbolje rezultate u 2019 godini.

Što se tiće frontenda Adobe xD. s obzirom da daje mogućnost projektovanja, zasebnog frameworka i testiranja.

Inače tko god da si hvala ti mnogo na ovoj temi.. ♥

Hvala ti! Uskoro cu poceti Adobe xD sada radim one clean i modern landing pages sa effectima 3D kako pomjeras miš tako se i slika pomjera. Ili one product landing pages. React JS slabo znam... :) moram poceti uciti kada sve zavrsim... Slobodno postavi neki rad ako imas

Edited by Fiki_Don
  • Upvote 1

Posted (edited)
14 hours ago, Sah3ta said:

https://nxtlvl.miami/ - trenutno radim kao web developer kod njih,  utisci?

Ti si full stack? Nece da mi otvori link ne znam zašto.... Mozes slike nesto ili link reupload

Edited by Fiki_Don

Posted (edited)

Ne još, ali  idem Full Stack na ITEPu u Sarajevu

Edited by Sah3ta

7 minutes ago, Sah3ta said:

Ne još, ali  idem Full Stack na ITEPu u Sarajevu

Aha, samo jako buraz. Ja cekam da zavrsim srednju i upisem IT Akademiju. Pa sam nasao neki posao Front-end Developer-a u Norveskoj pa mozda odem mislim tamo ujko radi pa zato... 

Ne bih preporučio ITAkademiju iz prostog razloga što se zvanje ne kredituje kao bachler/master/phD već kao kurs

59 minutes ago, Sah3ta said:

Ne bih preporučio ITAkademiju iz prostog razloga što se zvanje ne kredituje kao bachler/master/phD već kao kurs

Aha, vidio sam da ima ITEP u Laktasima to mi je blizu psoto sam iz Banjaluke...

• Upvote 1

Ja upisujem elektro multimedia smjer ako moze neki savet i jeli pretesko inače u Crnu Goru. 

3 hours ago, Montrezl said:

Ja upisujem elektro multimedia smjer ako moze neki savet i jeli pretesko inače u Crnu Goru. 

Pa kod mene u Banja Luci nije. Sada mislim da je sistem skolovanja isti ono to ti je dobro posto ja mislim da tu imas i Web Dizajn kao predmet. Ako nije neka me isprave...

Fiki ja tek sad skpntao da se baviš ovime, ja radim u html i pythonu iz dosade imam neko osnovno znanje, npr wrajtu sam napravio program da kada uđe, njemu se otvori cd room i od tad ne otvara moje linkove, ako oćeš možemo da radimo nešto taman da se opet uvedem u taj svet jer sam prestao sa programiranjem

2 hours ago, Dzoni_Ristic said:

Fiki ja tek sad skpntao da se baviš ovime, ja radim u html i pythonu iz dosade imam neko osnovno znanje, npr wrajtu sam napravio program da kada uđe, njemu se otvori cd room i od tad ne otvara moje linkove, ako oćeš možemo da radimo nešto taman da se opet uvedem u taj svet jer sam prestao sa programiranjem

Opaaa Dzoni. Moze bruda danas na TS cemo se dogoviriti, mozemo svasta uraditi...

Netko tko poznaje XML da mi objasni bug?

59 minutes ago, Sah3ta said:

Netko tko poznaje XML da mi objasni bug?

Ne vjerujem bas da ti ovde iko to poznaje, probaj u ovom topicu [Front-end Development] Podrska preglednije.

nmvz riješeno na stackoverflowu

• Upvote 1

11 hours ago, Sah3ta said:

nmvz riješeno na stackoverflowu

Vicu ako bude bilo dosta Back-end developera da ubacim i to... Ali nez koliko ih ima i to... Znma za tebe