[SA] Skill Arena Messages

[SA] Roadmap

Uskoro:

> Forum Update na 4.4.x
> Nove teme na forumu
> Sredjivanje laga, timeout, ddosa i ostalih problema vezanih za web.
> Fortumo sistem mobilnog placanja za sve stvari in game ( donacije preko mobilnog za SAMP, MC, uskoro i FiveM )
> 5.0 Update SAMP
> Migracija TS-A, FiveM, MC-a na novi dedicated server sa velikim resursima, novi projekat za Minecraft Network, kupovina TS3 license.
> MTA Alpha

Stay tuned!

Deagle event!

U subotu (24.08.2019) ce biti odrzan Deagle Event koji ce biti strimovan na nasem YouTube kanalu -> Skill Arena YT

Prijave ce se vrsiti kao i svaki put, na strimu ce biti forma koju igraci trebaju da popune kako bi obezbedili svoje ucesce na eventu i mozda osvojili neke od vrednih nagrada.
Zovemo, reklamiramo, nagradice na 1000/1000 ^_^

Profi_Zivanovic

RolePlay Pravila: Pitanja - Q&A

137 posts in this topic

Da li ovde moze da se dobije CCW na legalan, a mozda cak i na ilegalan nacin ako je u pitanju dobijanje CCWa preko MOBa sa advokatima itd..?

1 minute ago, Uros_Zlicic said:

Da li ovde moze da se dobije CCW na legalan, a mozda cak i na ilegalan nacin ako je u pitanju dobijanje CCWa preko MOBa sa advokatima itd..?

Bilo je price da ce se uvesti, ali jos nista nije pokrenuto.

@Amko Amkic je dobio zadatak da osnuje vladu i sve to pa vidi s njim.

On 12/08/2019 at 9:37 AM, Profi_Zivanovic said:

najbolje je da se ubijemo svi zar ne braco

i ja bi reko

Ovako,pošto mi iz Vagosa sada RP-amo na Balkanskom,trebao bi mi kao neki prijedlog ili savjet od vas.

Da li je cringe da mi pored RP-a na Balkanskom koristimo neke riječi na Španskom tokom razgovora,primijer 'Nada' (ne),'Que passa?'' (Šta ima) i tako neke riječi ?

15 minutes ago, Vujic. said:

Ovako,pošto mi iz Vagosa sada RP-amo na Balkanskom,trebao bi mi kao neki prijedlog ili savjet od vas.

Da li je cringe da mi pored RP-a na Balkanskom koristimo neke riječi na Španskom tokom razgovora,primijer 'Nada' (ne),'Que passa?'' (Šta ima) i tako neke riječi ?

Koristite ako zelite.

2 hours ago, Vujic. said:

koristi ako hoces, ali izgleda čudno i cringe.

18 minutes ago, mirzačov said:

koristi ako hoces, ali izgleda čudno i cringe.

Okej,ipak neću onda koristiti,kada skontam malo jeste cringe.

On 8/12/2019 at 11:12 AM, mirzačov said:

ne zery pls. neki dan sam pisao djuradju sa mentalitet pa ću i ovde;

početak 2k17 [stereotipični sa rper] - ovaj rp je divan! organizacije imaju članova, nema veze što se rpa nešto što nema veze s vezom.
kraj 2k17 [stereotipični sa rper] - moglo bi ovo da se unaprijedi, nemamo develop, ništa, rp je cringe oj.
početak 2k18 [stereotipični sa rper] - developate u lsrp, noobovi ste.
2k18 [stereotipični sa rper] - sad svi developaju, rp se pretvorio u develop, šta je ovo.
2k18 [stereotipični sa rper] - organizacije nemaju članova, rp je u qrcu, oh, najbolje da ja odem igrat na lsrpu da mogu da se kurčim.
2k18 [stereotipični sa rper] - pa fakcije se podižu, možda i ima rpa ovde, aj otvorim fakciju koja će da traje pet dana.
2k18 [stereotipični sa rper] - PA JA NE MOGU DA OTVORIM BALKANSKU FAKCIJU I SKINHEADSE, MOLIM? OVAJ SRW JE CRINGE
2k19 [RPE tim] - Napravi se kvalitetan FM koji odobrava fakcije bilo koje vrste uz dobro predstavljanje i solidnu brojku članova; dolaze janketići i slične org koje su bile dosta uspješne. Skinheadsi se ne rpaju jer su se dokazali nepouzdanim.
2k19 [stereotipični sa rper] - Zašto ja ne mogu da rpam law fakcije? cringe ovo imate zabrane.
2k19 [SASD, PD i EMS u lsfdu] *postoje.
2k19 [stereotipični sa rper] - Čekaj, zašto ja sad ne mogu da rpam prison jer je to mainstream na lsrpu neko vreme došao sam ovamo sa znanjem noob learn lika al svejedno hoću da pokažem kako sam glavni i ja odo da širim pamet serverom koji je pre svega newbie learn, a ne hrp.

i da, orge nemaju dovoljno članova da međusobno rpaju a ne da šalju članove na prison rp.

hell ye, objasnio 

@Aven odgovori ti ako možeš ali dobro bi mi došao i odgovor ostalih. 

Pošto počinjem da radim na novom RP projektu sa još par igrača (ako žele, pitao sam i čekam odgovor) i neću vam otkriti sve već sada ali mogu samo reći da planiram pljačkanje tokom tog RP projekta. 
Mene interesuje da li možemo tokom pljačke banke(primer) RPati kako ulećemo kombijem u enterijer banke ali ne na glavna vrata nego sa strane da policija ne bi mogla to da vidi. Naravno, kombi bi stojao napolju pored zida jer ne može da udje u enterijer. 

Interesuje me da li je to moguće za RP jer bi bilo baš brutalno da se to tako odradi pošto niko u stvarnom životu neće izaći na glavna vrata i neće se rokati sa policijom. Ideja je dakle ta da sa kombijem uletimo u banku otpozadi i započnemo pljačkanje. 
Zamišljam već celu situaciju u glavi i kontam da bi LSPD helikopter bio iznad banke i možda ne bi mogli nekim našim helikopterom da pobegnemo. Znam da nema tog "Roof Access-a" na drugom RP serveru (LSRP) i eto ujedno pitam da li je moguće to da se RPa na Skill Areni. 

Dakle, da razjasnim. 

• Da li možemo RPati kako kombijem ulećemo otpozadi u banku? (Potpun develop kako ojačavamo prednji deo vozila itd itd, sve u fulu dakle. Za sve će biti develop.)
  • Da li možemo RPati kako odlazimo nakon pljačke na krov banke i drugi član našeg tima dolazi po nas helikopterom i spašava?

Što se tiče ulaženja kombijem u banku, morali bi da ga ostavimo odmah pored zida napolju i tu bi neko stojao da u OOC napiše kako smo RPali da probijamo zid i da smo uleteli u banku. Kada odradimo sve, da bi došli do kombija, morali bi smo da izadjemo na glavna vrata i odemo iza do kombija, i izRPamo kako bežimo odatle. 

Ne znam da li sam dobro objasnio ali mislim da je okej. 
Pišite ispod.

27 minutes ago, Floyd Lawton said:

@Aven odgovori ti ako možeš ali dobro bi mi došao i odgovor ostalih. 

Pošto počinjem da radim na novom RP projektu sa još par igrača (ako žele, pitao sam i čekam odgovor) i neću vam otkriti sve već sada ali mogu samo reći da planiram pljačkanje tokom tog RP projekta. 
Mene interesuje da li možemo tokom pljačke banke(primer) RPati kako ulećemo kombijem u enterijer banke ali ne na glavna vrata nego sa strane da policija ne bi mogla to da vidi. Naravno, kombi bi stojao napolju pored zida jer ne može da udje u enterijer. 

Interesuje me da li je to moguće za RP jer bi bilo baš brutalno da se to tako odradi pošto niko u stvarnom životu neće izaći na glavna vrata i neće se rokati sa policijom. Ideja je dakle ta da sa kombijem uletimo u banku otpozadi i započnemo pljačkanje. 
Zamišljam već celu situaciju u glavi i kontam da bi LSPD helikopter bio iznad banke i možda ne bi mogli nekim našim helikopterom da pobegnemo. Znam da nema tog "Roof Access-a" na drugom RP serveru (LSRP) i eto ujedno pitam da li je moguće to da se RPa na Skill Areni. 

Dakle, da razjasnim. 

• Da li možemo RPati kako kombijem ulećemo otpozadi u banku? (Potpun develop kako ojačavamo prednji deo vozila itd itd, sve u fulu dakle. Za sve će biti develop.)
  • Da li možemo RPati kako odlazimo nakon pljačke na krov banke i drugi član našeg tima dolazi po nas helikopterom i spašava?

Što se tiče ulaženja kombijem u banku, morali bi da ga ostavimo odmah pored zida napolju i tu bi neko stojao da u OOC napiše kako smo RPali da probijamo zid i da smo uleteli u banku. Kada odradimo sve, da bi došli do kombija, morali bi smo da izadjemo na glavna vrata i odemo iza do kombija, i izRPamo kako bežimo odatle. 

Ne znam da li sam dobro objasnio ali mislim da je okej. 
Pišite ispod.

Dobro zamišljeno,uz dobru RP ekipu se može izvesti.Jedino su problem NonRPeri i Trolleri.Ja ako vam mogu pomoć sa ojačavanjem vozila samo dovedite u našu garažu(Old Crew).

• Thanks 1

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead