[SA] Skill Arena Messages

[SA] YouTube Kanal

Ukoliko zelite da gledate nase evente i da ucestvujete u nekima ostavite subskrajb na nas youtube kanal :
https://www.youtube.com/channel/UCd1TL4AFCeTGW8VIhQTAMAg?view_as=subscriber

Donacije za aktore

Od danas (02.11.2018) nije moguće donirati za aktore IG novcem. Prešli ste granicu sa zloupotrebom i prodajom imovine uz aktore. Moguće je donirati za aktore regularnom donacijom RL novcem i po pravilniku o donacijama će vam biti brisani accounti ako ih prodate.

RP ZONE

"Obavestavamo igrace da su uvedene Roleplay zone, sve informacije o RP zonama mozete pronaci na sledecem linku - https://www.sa-rpg.com/forum/index.php?/topic/359805-sa-rp-zone/ , - RPE Tim.

Deity

Predlozite nam poslove za MTA

87 posts in this topic

On 31.10.2018. at 7:25 AM, Jessy Shaw said:

Kada nekog uhapse,ali sad ako završi u jail-u jedno 10000 sec. onda kako može dovesti Advokata(nek to bude posao) i RP-aju kako ideu na sud.I tamo se kako RP-aju određreni dokazi koje su prikupile te dvije strane (LSPD ili Advokat od osumnjičenog).Tu baš mora da  ubede rečima porotu (neka bude to posao) i on odlučuje hoće li ga pustiti ili će on završiti u jail-u na tih 10000 sec.Ali pazi Deity,ako ti se ovo svidi,stavi da se jednom u 7 dana može dovesti Advokat,ne ono fora svaki put kad ti se sudi.Po meni bi ovo bilo kul.. 

@Deity

To sam ja hteo predlozit

Na SAMPu se rade 3-4 posla, tipa grobar, pilot, kamiondžija i eventualno mašinovođa... Bilo bi glupo da se trudite i pravite hrpu poslova ako će samo dva biti valjana.

Da li bi bio odlican Pcelar, Fudbaler, Nastavnik nekog predmeta u skoli otkud znam..

On 10/28/2018 at 4:48 PM, Hamza Toretto said:

1.Autobusi-

-Ovako.Da bude kao autobus koji ce kruzit po nekom dijeli grada (npr. taj bus krece od opstine i vozi kod PD prolazi tamo do banke i vraca se pored glavog GS-a ide pravo dok ne trabadne da skrene desno kod onog marketa kod opstine  i opet tako kruzi) ovo je samo primjer,ali da u toj liniji bude vise stajalista npr. da se zaustavi kod banke,kod glavnog GS-a (ovo sam samo lupio rute i to ),i tako da postoje autobusi po cijelom LS (a mogu da budu i rute kao npr, bus ide po cijelom Templ-u,po cijelom Gantonu....Ako je po mougcnosti da se stavi da kad ulazis u bus da ne ulazis na G,nego da budu kao otvorena vrata i ti samo udes,naravno da te buseve nemoze nista zazustavit (u smislu da ih nesto skrene s puta,i slicno).To bi dosta pomoglo umjesto da idu /pitaj mozel prevoz nego tako sve ima,a da busevi idu brze do stanice znaci ne ono sporo ko baje itd...

2.Taxi

-Da kada lik ude u taxi da njemu izbaci prozor na kojem ce pisati neka glavna mjesta,organizacije...i da kad on odabere da dode ovom vozacu (mislim na prave vozace ne botove) marker gdje je on odlucio i ako je po mogucnosti ono kao u GTA 5 ima ona linija do tog mjesta /tj ta linija vodi putem do tog mjesta),tako bi se dosta olaksalo,a ne npr. dode takxista rekne lik ,, Do salona motora,, a vozac rekne ,,nezanm gdje to  mzoes mi objasnit itd.

3.Da ulazi u glavna mjesta nebudu na lebel

-U smislu da npr.neka org pljacka banku i cesto se desava da kad oni izadu ili kad ude PD u banku budew SK zbagaju se u ljude,ovi se nece pomjerit...Tako da ovo bi bilo dosta dobro znaci ja udem u banku da se ona vrata sama otvaraju kao kliznaa,ili da ih ja gurnem.Ovo bi mislim bilo jako dobro i pomoglo bi dosta.

4.AFK zona

-Dosta se desava da kad ti udes spawnas se na spawnu i onda kod onih ljudi zbagas se nemozes izac,i onda relog,pa skaci pa trci,pa /pitaj osmariteme....Tako da kad afkas npr.ja budem afk lupam 15minuta na spawnu,ako ne budem usao IG u tih 15 minuta mene automatski prebacuje u AFK zonu.Ali da u toj afk zoni bude vise mejsta spawn(u smislu da kad se spawnaju tu da nebude ko na ovom opet spawnu svi na jednom mjestu,nego da lupam 20 mjesta i vise itd.Da obavezno bude tu RENT ili autobuska stanica koju sam gore naveo kako nebi doslo do ,,/pitaj mozel prijevoz do renta ovo ono...,,

5.Da budu plate kao u RL

-Npr.Za pilota posao plata je 1200$,Kao i auta budu jeftina npr.ono kao 4k,5k infernus lupam 20k,30k.....i da oruzja budu kao oo 150$,200$....

6.Za PD da bude kao one ,,busilice guma,,.Ovo trenutno ima u SAMPU ali kao da ga ,,nema,,.Jer kad prede auto preko toga uopste to nebusi gume,bukvalno samo prodes kroz to.Da bude u MTA to da busi gume,

6.Da u attachu bude limit povecanja objekta.DOsta se desava sa u SAMP-u dodu zmu npr.onu torbu pocaju je i bude kao neka zgrad ai kuca,i to ljudi odna dosa koriste u zonama da ih nemogu lahko opucat,ili jednostavno da smetaju nekome.

7.U dzepu da bude limit para

-U smislu npr.ti u dzepu mozes imat maximalno npr 5k.Ako ovo bi samo bilo dobro kada bi se i prijedlog 5 uvazio.Dosta se desava cuvas ti milione ili stotine hiljada i samo dode neko i /ukradi,dosta cuvaju pare u dzepu DMeri.Tako da njima samo dodes i /ukradi i sigurno ces dobit.

Ako Deity vec budes ovo quto ili odgovaro zamolio bih te da staivs brojeve i DA ,Ne (npr. 2.Da).Cisto onako da vidim zasta se slazes zasta ne.

8.Posao Security

Da mozes biti security ida kao kad uzmes /oprema dobijes skin nekog securitya i pistolj i palicu i onda ti odredeno vrijeme cuvas npr.banku i tu imas kao zonu samo kdo abnke ako izades prekino si posao i neces dobit platu.

9.

On 28.10.2018. at 12:07 PM, Kekic said:

hahahahaaha

Diler Drug

Edited by Lamar Kreighton
Diler dROGA

Posao detektiva da se zasniva kao i detektivi u RL

Smecar, hajmo rec da su dvojica i da jedan vozi kamion, a drugi kao na prikolici. Kada stignu do odredjenog markera ovaj sto je na prikolici izadje ukuca komandu /uzmismece i /istovarismece i tako sve dog ne bide 'cisto'.