Pablo Escobar

Vaše mišljenje o ovome

31 posts in this topic

1.Bi li voleli da se doda /slot4 biciklo ili motor kada kucas /slot4 da ti se auto spavna gde si ga parkiro ,ljudi se mnogo zale ukrao mi taj i taj Motor/auto pa ja bi voleo da se doda to,Lakse je za pocetnike koji su tek kupili auto

2.bi li voleli da ukoliko Bagaš zonu da ti se automacki prekine zauzimanje ako je to moguce

• Upvote 1

1. Svejedno

2. Bolje bi bilo kas neko pocne zauzimat da iskoci u chetu da taj i taj zauzima tu i tu zonu 

6 minutes ago, Hopsin said:

1. Svejedno

2. Bolje bi bilo kas neko pocne zauzimat da iskoci u chetu da taj i taj zauzima tu i tu zonu 

Bajo moj Neka pucaju granate admini nece specati osim AL 6,tako da je bolje ako pocne bagovat zonu ,Ne vrjedam sta imaju korist od toga kada bi ubacili kada pola admina nece da speca tog i tog ko zauzima

54 minutes ago, Pablo Escobar said:

1.Bi li voleli da se doda /slot4 biciklo ili motor kada kucas /slot4 da ti se auto spavna gde si ga parkiro ,ljudi se mnogo zale ukrao mi taj i taj Motor/auto pa ja bi voleo da se doda to,Lakse je za pocetnike koji su tek kupili auto

2.bi li voleli da ukoliko Bagaš zonu da ti se automacki prekine zauzimanje ako je to moguce

1. Ne, u RL ne možeš da stvoriš auto tamo gde si ga parkirao nakon što ti neko ukrade, ili ga odnese Parking Servis... :D 

2. Može.

31 minutes ago, Slobodan_Mileusnic said:

1. Ne, u RL ne možeš da stvoriš auto tamo gde si ga parkirao nakon što ti neko ukrade, ili ga odnese Parking Servis... :D 

2. Može.

jes ali isto tako u rl ne postoji limit kao i mnost toga, rpg je server na kraju krajeva

pa lsrp koji je rp koristi slicnu metodu i mozes imati samo jedan auto spawnan tako da smatram tvoja argument nevalidnim 

Edited by Tvrtko_Rimac

1.Nisam RP-er ali to bas nikako nije RP brte zato sto u pravom zivotu ti ne mozes reci SLOT 4 i stvoreti se kola,a upravo zbog toga je VIP stvoren.

2.To moze slazem se.

1. Ne slazem se , za to postoji /vcarrespawn ...

2. Sto da ne .

1. ne

2.Ne znam da li ima topic vec o ovome ili mi secini ali u svakom slucaju ja mislim da je to ne moguce izvesti ili iskripatati...

32 minutes ago, teleporter said:

1. Ne slazem se , za to postoji /vcarrespawn ...

2. Sto da ne .

@teleporter,Za vipove a za obične igrače ?

1.Ne.

2.Moze ,ali bi bilo bolje da kad pocne bagati da ga automatski banuje sa servera :D

2 hours ago, Slobodan_Mileusnic said:

2. Može.

1. Ne nebi bilo baš RP. Recimo nepreposnio parkiraš auto PS ga odveze i sad ćeš ići /slot4 auto i tako će se spawnat. Isto u RL parkiraš di nesmiješ ako dođe Parking služba, Pauk ili kako ćemo ih zvat i odvezu auto moraš ići kod njih platit kaznu i onda dobiš auto nazad.

2. Reportaš ga i specamo ga ili da se uvede da dobi jail 500 min i warn da mu srv da ako je izvedivo ovo jer samo da se prekine je malo nefer onda prema onima koji su bili kažnjavanji za isto prije 

Sve na /slot4 svu imovinu za Spawn zato što kad je 1000/1000 mnogi su afk i samo zauzimaju slot vozila koji je nekome možda potreban, i ako npr. ne uđeš 30 minuta u auto da ti ne stane da moraš opet spawnat.

• Upvote 1

1. /vcarrespawn

2. Ako krene da baguje automaTSki da ga killa bolje

Znaš šta bih ja želeo,samo da mi ne dmate set.Al jbg vi ne kapirate kad kažem nemoi

4 minutes ago, Draca said:

Znaš šta bih ja želeo,samo da mi ne dmate set.Al jbg vi ne kapirate kad kažem nemoi

Resicemo i to, gospodine. 

• Upvote 2

1. Nije RP

2. Ne

Nebitno je to, koga b riga za to, cista kradja s drugih servera, ovako je dobro.

1. Ne, postoji /vcarrespawn, ako nema jbg uplati vipa i imaces

2. Nije moguce napraviti da automatski banuje, koliko znam izbacene su sve animacije sa kojim se bagala zona kao i podesena visina zauzimanja, ne vidim problem. 

Guest
This topic is now closed to further replies.