[SA] Skill Arena Messages

[SA] YouTube Kanal

Ukoliko zelite da gledate nase evente i da ucestvujete u nekima ostavite subskrajb na nas youtube kanal :
https://www.youtube.com/channel/UCd1TL4AFCeTGW8VIhQTAMAg?view_as=subscriber

Donacije za aktore

Od danas (02.11.2018) nije moguće donirati za aktore IG novcem. Prešli ste granicu sa zloupotrebom i prodajom imovine uz aktore. Moguće je donirati za aktore regularnom donacijom RL novcem i po pravilniku o donacijama će vam biti brisani accounti ako ih prodate.

RP ZONE

"Obavestavamo igrace da su uvedene Roleplay zone, sve informacije o RP zonama mozete pronaci na sledecem linku - https://www.sa-rpg.com/forum/index.php?/topic/359805-sa-rp-zone/ , - RPE Tim.

Sign in to follow this  
Pablo Escobar

Posto

8 posts in this topic

Posto Puno ljudi bagaju zone,a Nema ni jednog GM,Admina ili imaju ali nece specati , neka uvedu ukoliko neko krene bagati zonu da se Prekine Zauzimanje kao kada odes od zone i prekine se

2.Sto se tice Tec,i jos jedno oruzje slicno tec ne znam ime,Voleo bi da se izbaci iz GS-A,zasto ? zato sto mnogi likovi Uzimaju tec pa trce i idu oko tebe i tako te ubiju

Dobra ideja za to 1. da ti se prekine zauzimanje npr ako kucas /fall 1 i zabijes se u zid ili nesto slicno, a to 2. i ja sam ZA da se izbaci Tec, uzi i jos neka oruzija iz GS-a 

1 minute ago, Ivan_Tokovicc said:

Dobra ideja za to 1. da ti se prekine zauzimanje npr ako kucas /fall 1 i zabijes se u zid ili nesto slicno, a to 2. i ja sam ZA da se izbaci Tec, uzi i jos neka oruzija iz GS-a 

Posto DMeri uglavnom zaobilaze zone i DMaju po RP setovima, neka se uvede GM il neko da konstantno pazi na iste ili makar se odma odazove kada u report pise "DM set" "ometa RP" i tako dalje. Poludim kad posle reporta pisem na /pitaj i odg mi sa/report. Pa druze /report sam ga 3 x ti nisi nista uradio. Katastrofa. Najtuznije od svega ti isti DMeri kada im uzvratis te slikaju, okace zalbu, dobijes kick jer si RP org i dodje ti samo da odes sa servera, nista vise. A te zalbe sa foruma-prihvacene dobiju 30 min jaila, a fazon lik dm i ometa RP 3 sata. U z a s. Takodje, vlasnik servera vrvt nije svestan da mu je isti broj 1 vecinom zbog RPera. RP osvezava i odrzava server. Bez obzira na vecinu DMera. To je tako, siguran sam. Mene je to licno zadzalo na serveru 2 godine. 

Edited by MisterAliman

Bilo bi dobro tipa Na zoni ste, mozete koristiti samo /lay 3 animaciju ili tako nesto

Sto se tice drugog predloga definitivno, zasto drzati tec i uzi u gun shopovima, kad su op oruzja, a combat shotgun da je zabranjen?

Ovo nije sekcija za predloge,ali iskomentarisacu.

Prvi predlog mislim da cak nije moguce realizovati tj iskriptovati,Nenad ce me ispraviti ako gresim.

Drugi predlog realno nije neophodan i ne bi nikome znacajno doprinelo,tec9 je licno moje omiljeno oruzije. Kupite ga i vi pa budite OP.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this