[SA] Skill Arena Messages

[SA] YouTube Kanal

Ukoliko zelite da gledate nase evente i da ucestvujete u nekima ostavite subskrajb na nas youtube kanal :
https://www.youtube.com/channel/UCd1TL4AFCeTGW8VIhQTAMAg?view_as=subscriber

Skill Arena F.A.Q

Prekinite da kacite topice na koje je odgovoreno 1000 puta.

Procitajte ako vas sta zanima na https://www.sa-rpg.com/forum/index.php?/topic/348655-ultimate-faq-odgovori-na-sva-vasa-pitanja-koja-kacite-500-puta/

pre nego sto bilo sta napisete. 

H V A L A !

Prijave za MTA War League

Na ovom linku lider vase organizacije moze prijaviti vas tim 
https://www.sa-rpg.com/forum/index.php?/forum/979-mta-war-league-samp-nastavak/

Zivkovic_Vasquez 

Da li ste za? ( RP-eri samo )

48 posts in this topic

1 hour ago, Zivkovic_Vasquez  said:

Drugi server nema pola onoga sto sam naveo ako zelis da pametujes, pametuj negde drugo nista posebno od tvog Condora.

Lako je tebi srati I pljuvati. Vidim tvoj VVZ cveta. Iz mog I Slobinog Condora su ucili da RPaju neki lideri sadasnjih RP organizacija I ljudi Koji su bili lideri. Pored Acinog I Ricijevog dajem ruku da je nas bio najjbolji. U to vreme najjaci MOB I ako SMO imali Richarda I Spencera kao konkurenciju

Razmisli pre nego sto nesto kazes, jer Ti je covek samo nesto rekao,NE vidim poentu da odma' pljujes po necemu Sto ocigledno ne znas

@Slobodan_Mileusnic Ispravi me ako Sam nesto pogresio?

7 hours ago, Boban_Rajovic said:

Lako je tebi srati I pljuvati. Vidim tvoj VVZ cveta. Iz mog I Slobinog Condora su ucili da RPaju neki lideri sadasnjih RP organizacija I ljudi Koji su bili lideri. Pored Acinog I Ricijevog dajem ruku da je nas bio najjbolji. U to vreme najjaci MOB I ako SMO imali Richarda I Spencera kao konkurenciju

Razmisli pre nego sto nesto kazes, jer Ti je covek samo nesto rekao,NE vidim poentu da odma' pljujes po necemu Sto ocigledno ne znas

@Slobodan_Mileusnic Ispravi me ako Sam nesto pogresio?

Živa istina

7 hours ago, Profi_Zivanovic said:

Zar beef izmedju dva ruska moba ne bi bio zanimljiviji? :)

Ne možeš to objasniti ljudima

9 hours ago, Profi_Zivanovic said:

Zar ne bi beef bio zanimljiv izmedju ballasa i gsfa? :D

@Zivkovic_Vasquez  Koliko ja mislim ako si mislio npr za Ballase,GSF,VAGOS,VLA i ostala sranja da se ubacuju skinovi mislim da bi doslo do zabune npr:Ante_Kolobaric vam je dodelio rank 2 i skin 292 A za RP Zone svakako se slazem jer od jebenih DM-era se ne moze RP-ati dodje lik u GSF,VAGOS,BALLAS Set i pocinje da DM-a 24/7  A za skinove bi ja mislim doslo do zabune svakako

Plus za tvoj primer.

Edited by Lamar Kreighton

Bilo bi do jaja ali teska posla
Za promenu moze nesto bolje od Rusa ili Balkanaca da se RP-a.

Edited by Vex

13 hours ago, Mysterio said:

Не дирај Цондор, одувек је био ДМ и даље ће бити

Kondor je rp brt

13 hours ago, Mysterio said:

Brate, čim ste uzeli ti i Tony Rogers znalo se da će biti DM sad nemamo ni jednu MOB kinesku/japansku organizaciju, sramota. Tonya znam od 2012 godine najveća dmerčina ne odavde neću spominjati sad gdje nije bitno, u pravilima vam piše strogo zabranjen DM, ali zone nisu DM wtf? I ne razumijem zašto pišeš čirilicom ne znamo svi. Google prevoditelj ne prevodi baš dobro, pa ono.

13 hours ago, Nikola_Jokanovic said:

rperi samo,pise.

Riješio ga Jokanović, haha. :x

topic: Ne, bolje Rebelsi ili nešto nek se izbaci Taxi ne potrebno skroz nek' se prebaci u posao.

Edited by Ante_Kolobaric

6 minutes ago, Ante_Kolobaric said:

Brate, čim ste uzeli ti i Tony Rogers znalo se da će biti DM sad nemamo ni jednu MOB kinesku/japansku organizaciju, sramota. Tonya znam od 2012 godine najveća dmerčina ne odavde neću spominjati sad gdje nije bitno, u pravilima vam piše strogo zabranjen DM, ali zone nisu DM wtf? I ne razumijem zašto pišeš čirilicom ne znamo svi. Google prevoditelj ne prevodi baš dobro, pa ono.

Riješio ga Jokanović, haha. :x

topic: Ne, bolje Rebelsi ili nešto nek se izbaci Taxi ne potrebno skroz nek' se prebaci u posao.

Јел сам ја поменуо негде БДТ ? БДТ је као Цондор одувек било ДМ не знам што се мешаш. Моја ствар шта ћу ја радити са оргом. Пишем ћирилицом јер немам латиницу на фону. 

7 minutes ago, Mysterio said:

Јел сам ја поменуо негде БДТ ? БДТ је као Цондор одувек било ДМ не знам што се мешаш. Моја ствар шта ћу ја радити са оргом. Пишем ћирилицом јер немам латиницу на фону. 

Pa, nisi spomenuo i piše samo za RP-ere, rekao ti je Jokanović.

15 hours ago, Richard_Corleone said:

Teško da neko opet može onakav Condor napraviti sa balkancima...

Moze,samo zavisi kome das lidera.

Plus.

• Like 1

15 hours ago, Mysterio said:

Ti Misterijo nemas sta da radis ovde, DMer si svi znamo, Rp u pokusaju ali slabo :( 

Inace, lose je to, nikad niko nije znao dobro da vodi, Sarrabuzz je po meni najbolje vodio 

ili bi mogao jednostavno da ne zabadas nos u tudja posla i da vodis svoje

rp zone skroz bespotrebne, nzm o kakvom setu ti pricas kad ti je organizacija mob/mafia, sto znaci da ne rpate ispred tgb-a 24/7 "ay nigga", tako da nema ko da vas dma

balkanska mafija je zabranjena da se rpa i to svako zna, jedina balkanska organizacija na serveru je fakcija koja je umunska, i likovi koji vode tu fakciju nisu nikakvi debili, dok ako se ubaci balkanska mafija svako ce moci uci i rpace svakakve gluposti kao sto je kevin prescot rpao

Edited by survivalofthefittest

18 hours ago, Profi_Zivanovic said:

tako je

Kondorov je ovo vjerovatno zadnji rp, cim organizacija ostane bez lidera ona prelazi u dm, tkd ono, neka lideri trenutno vode sistem onako kako njima najbolje odgovara.

Ne vjerujem da će se trenutno dodati ijedna MC organizacija jer je Kane odustao od svoje, a Warlocks nisu jos ofisl ni u sekciji fakcija, a kako vidim, kreator te fakcije ce postati lider TVFa vjerovatno.

Ne slazem se za to da lideri mogu setati skinove, nepotrebna stvar.

Za rp zone sam neutralan.

Ne znam, ako bi se Condor RP-ao balkanski da to bude neki RPEovi lideri ili neko ko je zreo da nebi bilo kao prosli put kad je Condor bio balkanski pa lideri bili nacionalisti..