[SA] Skill Arena Messages

[SA] YouTube Kanal

Ukoliko zelite da gledate nase evente i da ucestvujete u nekima ostavite subskrajb na nas youtube kanal :
https://www.youtube.com/channel/UCd1TL4AFCeTGW8VIhQTAMAg?view_as=subscriber

Skill Arena F.A.Q

Prekinite da kacite topice na koje je odgovoreno 1000 puta.

Procitajte ako vas sta zanima na https://www.sa-rpg.com/forum/index.php?/topic/348655-ultimate-faq-odgovori-na-sva-vasa-pitanja-koja-kacite-500-puta/

pre nego sto bilo sta napisete. 

H V A L A !

Prijave za MTA War League

Na ovom linku lider vase organizacije moze prijaviti vas tim 
https://www.sa-rpg.com/forum/index.php?/forum/979-mta-war-league-samp-nastavak/

Zivkovic_Vasquez 

Da li ste za? ( RP-eri samo )

48 posts in this topic

Sta mislite ponovo da se Condor vrati u Balkanski MOB, jer je glupo da bude Ruski MOB pored Vory v Zakone.

Previse je 3 Ruske organizacije, ajde da ne pikam Ruska Mafija u RP ona je DM sada.

Neka bude 1 Balkanska mafija, kao sto je pre da bude mocnije nesto opet na serveru.

Da se doda bajkerska organizacija The Warlocks ili Rebel Saints, mnogo bi se poboljsao RolePlay.

Na tu neku foru, u sledecem update-u da doda da mi mozemo lideri RP organizacija setamo skinove clanovima, ali ne ona sranja one djedove, samo za RP organizacije npr : (Ballas,GSF, VvZ, Condor, Hitman, LSPD, Sheriff, VLA, Vagos ), posto su pojedini skinovi da kazem nekako se ne uklapljaju za tu organizaciju, msm za GSF,Ballas,VLA se sklapaju ali za Vagos, bolje da se vrati onaj debeli sa tetovazama.

Da se dodaju RP zone, da tu DM-eri ne mogu ulaziti, nekako odma kao da su ubijeni, samo podrucje imaju pristup RP-eri, da se oznaci za sve organizacije.

Nesto od mene.

Da, da i da. Kad bi se to odradilo imali bi razvijen(na neki nacin) mob roleplay. 

Minus ne moze svako to da vodi

Posted (edited)
4 minutes ago, Zodiac said:

Minus ne moze svako to da vodi

Kakva je muka voditi Condor i VvZ i Warlockse

Edited by Zivkovic_Vasquez 

Da npr funkcija komande /dodelirank 1-5 ime ranka id skina

Iako nisam se jos registrovao na serveru ,ali sam rpao na ostalim serverima (da ih ne imenujem ) ,ali bilo bi dobro da se vrati.

Pratio sam develope organizacije The Warlocks i Rebel Saints i dosta bi se poboljsao RP na serveru.

Just now, Sebastijan. said:

Iako nisam se jos registrovao na serveru ,ali sam rpao na ostalim serverima (da ih ne imenujem ) ,ali bilo bi dobro da se vrati.

Pratio sam develope organizacije The Warlocks i Rebel Saints i dosta bi se poboljsao RP na serveru.

ljubim te u okce.

• Like 1

Ne kapiram šta vam smeta ako se neko trudi da vodi RP kakav on želi, njegovo pravo da iskaže i realizuje svoje ideje, poštujem svačije. Svako vodi dobro na svoj način, vi koji ste komentarisali, ja vam svima dam lidera Condora, i ako napravite nešto više od trenutnih/bivših koji se trude ja vam svima dam po soma evra...ono serete previše ne poštujete ničije, uvek želite nešto što ste videli na drugim serverima i izgleda kul...razumite jebiga.

• Upvote 1

3 minutes ago, Slobodan_Mileusnic said:

Ne kapiram šta vam smeta ako se neko trudi da vodi RP kakav on želi, njegovo pravo da iskaže i realizuje svoje ideje, poštujem svačije. Svako vodi dobro na svoj način, vi koji ste komentarisali, ja vam svima dam lidera Condora, i ako napravite nešto više od trenutnih/bivših koji se trude ja vam svima dam po soma evra...ono serete previše ne poštujete ničije, uvek želite nešto što ste videli na drugim serverima i izgleda kul...razumite jebiga.

Drugi server nema pola onoga sto sam naveo ako zelis da pametujes, pametuj negde drugo nista posebno od tvog Condora.

Just now, Zivkovic_Vasquez  said:

Drugi server nema pola onoga sto sam naveo ako zelis da pametujes, pametuj negde drugo nista posebno od tvog Condora.

Od mog Condora nije bilo ništa, niti sam ja to rekao, ali mi je krivo što konstatno vidim kako se hejtuju ljudi koji se trude da naprave svoj fazon, ali vi ste jebiga valjda ograničeni jednim fazonom...šta fali ako ima 2 Ruske mafije ? Time zanimljivije, nemam ništa protiv Balkanskog, daleko od toga, ali ako neko cepa to, neka cepa do kraja, jebiga neka pokuša a mi ćemo podržati.

Posted (edited)

Не дирај Цондор, одувек је био ДМ и даље ће бити

Edited by Mysterio

ne treba ga vracati u rp, slabo ko ga je dobro vodio

jednostavno da dejti realizira mini fakcije, tako bi svaka uspjesnija org (balkanski mob, MC, kolumbijski kartel...) imala manju skriptu, jednostavno.

Iskreno Condor je skorjen za DM jos da se vrate stari skinovi i vozila i da se cjepa ko u vrijeme sneznog,hukija i veljka to bi bio pun pogodak.

• Like 1

Posted (edited)

Vratit Gavrilovica na server , dati mu Kondor i da krene Balkanski Mob.

A ne da mi Kevanija tamo rpa kako ide u dzamiju i u crkvu.

Ubacit MC neki ( Kejnove Rebelse, al pajser odusto od toga ).

Edited by Nikic_Sa

29 minutes ago, Mysterio said:

Не дирај Цондор, одувек је био ДМ и даље ће бити

rperi samo,pise.

• Upvote 2

57 minutes ago, Zivkovic_Vasquez  said:

Da se doda bajkerska organizacija The Warlocks ili Rebel Saints, mnogo bi se poboljsao RolePlay

Moze da se zove i Harley Davidson isto bajkerska grupa xd. 

58 minutes ago, Zivkovic_Vasquez  said:

Sta mislite ponovo da se Condor vrati u Balkanski MOB, jer je glupo da bude Ruski MOB pored Vory v Zakone.

Condor je ionako DM samo trenutni lideri ga zele u RP al je inace u DMu, reko Aven. 

59 minutes ago, Zivkovic_Vasquez  said:

Na tu neku foru, u sledecem update-u da doda da mi mozemo lideri RP organizacija setamo skinove clanovima, ali ne ona sranja one djedove, samo za RP organizacije npr : (Ballas,GSF, VvZ, Condor, Hitman, LSPD, Sheriff, VLA, Vagos ), posto su pojedini skinovi da kazem nekako se ne uklapljaju za tu organizaciju, msm za GSF,Ballas,VLA se sklapaju ali za Vagos, bolje da se vrati onaj debeli sa tetovazama.

Sa ovim se slazem. Extra je. 

1 hour ago, Zivkovic_Vasquez  said:

Da se dodaju RP zone, da tu DM-eri ne mogu ulaziti, nekako odma kao da su ubijeni, samo podrucje imaju pristup RP-eri, da se oznaci za sve organizacije.

Moze, i da samo RP org mogu tu gun koristit. 

Za ovo da se doda RP zona za Rp-ere se slazem

1 hour ago, Nesko_Malone said:

slobo se vratio iz mrtvih.

Slobo je dobio komp novi pa se digo baki :D 

54 minutes ago, Nikic_Sa said:

Vratit Gavrilovica na server , dati mu Kondor i da krene Balkanski Mob.

A ne da mi Kevanija tamo rpa kako ide u dzamiju i u crkvu.

Ubacit MC neki ( Kejnove Rebelse, al pajser odusto od toga ).

Pametno rečeno.

mc ne dodavaj,poslije nekog vremena smori i organizacije bi camile prazne,ko hoce nek fakciju pravi

• Upvote 1

Sranje bi bilo da Ruska Mafija rpa balkance,zove se ruska mafija da bi rpala ruse.

Ako treba negde da se ubaci balkanski rp,najbolje bi bilo u TVF.

VVZ je napravljen da bi rpali ruse,TVF je po meni najbolji izbor.

Sigurno se neće desiti da se vrati condor i bdt u rp,jer vođe žele da održe isti broj rp i dm organizacija.

Rebelsi će smoriti nakon nekog vremena,tako da bolje da se ne dodaju kao skriptane organizacije,nek nastave kao fakcije.

• Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.