[SA] Skill Arena Messages

[SA] YouTube Kanal

Ukoliko zelite da gledate nase evente i da ucestvujete u nekima ostavite subskrajb na nas youtube kanal :
https://www.youtube.com/channel/UCd1TL4AFCeTGW8VIhQTAMAg?view_as=subscriber

Skill Arena F.A.Q

Prekinite da kacite topice na koje je odgovoreno 1000 puta.

Procitajte ako vas sta zanima na https://www.sa-rpg.com/forum/index.php?/topic/348655-ultimate-faq-odgovori-na-sva-vasa-pitanja-koja-kacite-500-puta/

pre nego sto bilo sta napisete. 

H V A L A !

Prijave za MTA War League

Na ovom linku lider vase organizacije moze prijaviti vas tim 
https://www.sa-rpg.com/forum/index.php?/forum/979-mta-war-league-samp-nastavak/

Sign in to follow this  
Vuk

[SAL] Vesti.

16 posts in this topic

KrEQL8u.png

Dakle,ovde cete biti obavesteni o svemu sto se tice turnira,svakog dana ce izlaziti nove vesti koje ce vas obavestavati o stvarima vezane za samu ligu.

• Like 1

Imamo prijavljenu 8. ekipu i liga ce zvanicno poceti 15.9.2018. kada ce se odigrati prvi mec. Sve ekipe ce biti obavestene putem poruke na forumu,tako da vas molim da istu procitate. Hvala unapred!

Osnivac SAL-a,Vuk.

• Like 1

Parovi prvog kola su zvanicno objavljeni! Abnormalno hvala svima koji su podrzali ovaj projekat,a i Deityu i Goldfingeru koji su pomogli da se isti realizuje. Krecemo jos malo,nadam se da ce ovo proci stvarno odlicno! Sto se tice ekipa,ako vam ne odgovara termin,javite mi na pm da pomerimo mec,ali nemojte mi javljati dan pred mec nego sto ranije moguce. Molio bih clanove ekipa da prenesu ostalima,hvala.

• Like 1

Ekipa My Insanity ( MYI ) je promenila ime ekipe u Toxic Reapers ( TXR ). Ovo pisem cisto da ne dodje do zabune. Veceras cu ispisati update njihovog rostera.

Meč između ekipa TXR ( @Shone ) i ekipe HZ ( @Milan_Escobar^, ti za svoje drugove) se neće održati u nedelju u 20:00. Javiću vam kada ćete odigrati taj meč,a vi obavestite članove vaših ekipa. Takođe,napišite mi i termin koji vam odgovara za odigravanje meča.

Edited by Vuk

Prvo kolo je zakazano za večeras koje počinje od 17:00. Ligu će otvoriti ekipe ETG i ZIGa. Nadam se dobrom meču i nadam se da će igrači uživati,a da ćete vi gledati stream ovog prvog meča. Sve ekipe bih zamolio da prijave da li će biti nekih zamena u meču ili ostaju u standardnom sastavu. Takođe,želim da poželim sreću svima njima. Imamo 3 meča večeras na programu,a meč između ekipa TXR i SB će se odigrati uskoro. Pozdrav!

Prvo kolo i prvi meč je live! Ko hoće,neka uživa.

Rezultati su objavljeni. Hvala ekipama SPQR i VBioP što su otvorili turnir. Ostale bih zamolio da se pojave sledeće nedelje u odgovarajućem terminu. :) Ekipe TRK i ETG su odnele pobede jer im se protivnici nisu pojavili,tačnije protivnik TRKa se predao neposredno pred početak meče.

Još jedna bitna informacija je ta da je raspored za sledeće kolo objavljen,pa,ekipe,navalite! :) @Ludak , @Veselinović , @Shone , @Milan_Escobar^  ( ti drugovima,a i svojoj ekipi ) , @Aco_Gavrilovic , @Veljko_Milanov , zamolio bih vas da prenesete saigračima da je raspored objavljen i da se 2. kolo igra sledeće subote,22.9.2018. Ovog puta bih vas zamolio da mi odmah napišete ako nećete moći da dođete da ne bismo dolazili do problema.

Hvala @Zevs što mi je pomogao oko castovanja i nadam se da smo uspeli,koliko-toliko,da vas zabavimo i zaintrigiramo da pratite ovaj projekat. Njemu jedno veliko hvala na tome što je uradio,a nadam se da ćemo i nastaviti tako.

Pozdrav svima i hvala na podršci,nadam se da se niste razočarali u projekat!

• Like 2
  • Upvote 1

Izašle su statistike ekipa i igrača koji igraju za SPQR ( @Ludak ) i VBioP ( @Veljko_Milanov ). Ako imate neki predlog,slobodno napišite. Sve kritike su dobrodošle.

@Ludak , @Veselinović , @Veljko_Milanov , @Shone , @Erdeljan. , @Milan_Escobar^ , @Aco_Gavrilovic , novi raspored je okačen,a i rezultati su objavljeni. Srećno vam bilo u sledećem kolu koje se igra sledeće subote! Pozdrav!

Milane,javi drugovima da igraju sutra u 19:00 protiv TXR onaj meč što je odložen. Shone,takođe isto to uradi i za tvoju ekipu.

Izašle su statistike za 4 ekipe,ostale izlaze danas. :) Ako uvidite neku grešku,javite mi slobodno. Takođe,biraćemo i MVPa 2. kola. Tačnije,biraćemo MVP play 2. kola,pa srećno vam bilo! :) 

Objavljen je novi raspored mečeva za sledeću nedelju,a i trenutno stanje na tabeli! Srećno svim ekipama.

Prodaja slotova u ligi zvanično može da počne! Dakle,ukoliko raspuštate tim,možete i prodati svoj slot nekoj ekipi za određenu svotu novca IG,a i za bilo šta drugo što vi želite. Kako biste to uradili,morate da pitate svoj tim i da se svi slože,a nakon toga možete i okačiti topic u sekciji za vesti kako objavljujete disband rostera i da prodajete slot. Ekipa koja kupi slot od vas dobija vaš score od tada,pa vidite da prilagodite score sa cenom. Još jedna bitna stvar je da kada jednom objavite disband rostera isti ne možete povući.

Pozdrav!

Ekipa TRK će biti onemogućena da igra svoje mečeve u daljem toku lige,neće biti izbačeni,ali kao da jesu. Razlog je vređanje mene i drugog castera,mene kao organizatora turnira. Zaista mi je žao što sam dopustio istima da igraju ligu,svoj bes sigurno neće ispoljavati na meni i ostalima. SPQR je odneo pobedu buduće da je TRK došao na meč sa neprijavljenom zamenom.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this