[SA] Skill Arena Messages

Kacenje bilo kakvog topica "ZA DRUGA" = Ban i vama sa foruma

Dosta je bilo pisanja topica za druga, drugare, drugarice. Neka naprave sami accounte pa nek kace. A da, banovani su. Pa banovani su sa razlogom, a ne da kacite za DRUGA unban topice.

Sledeci topic gde vidim da trazite unban "ZA DRUGA" = Dobijate i vi ban sa foruma.

Cheers!

[SA] YouTube Kanal

Ukoliko zelite da gledate nase evente i da ucestvujete u nekima ostavite subskrajb na nas youtube kanal :
https://www.youtube.com/channel/UCd1TL4AFCeTGW8VIhQTAMAg?view_as=subscriber

[SA] Himna Skill Arene

Za vise informacija -> https://www.sa-rpg.com/forum/index.php?/topic/319662-himna-skill-arena/

Sergio_Ferreiro

RP na engleskom?

81 posts in this topic

To je odlicna ideja, al problem je sto neki ne znaju engleski neki poznavaju, govorim iskrenog svog miseljenja jeste da se slazem, cak sam i prije rp-ao u groove streetu na engleskom, sa starim RPE-om..

Ovo mi je najbolje, volim RPati na engleskom i jako mi je zao sto ne moze :( 

Ima igrača koji ne znaju engleski,te malo šta mogu da razumeju.Ima i likova koji znaju engleski,razumeju šta hoćeš da kažeš,ali ne umeju pravilno da sastave rečenicu.Naravno,postoje i likovi kojima engleski ne bi bio problem.

Naravno,tu je i najgora stvar u vezi ove teme -mešanje engleskog i balkanskog.

Ne.

Iako sam dmer  sto da ne

Mislim ne vidim tu nikakvu razliku,samo sto je promenjen jezik i to je to.Ali ako vi hocete da RPate na engleskom RPajte...

On 16.6.2018. at 12:48 PM, Mirzač said:

Da - Nisam osoba koja zna da priča Engleski gramatički pravilno ali lepše izgleda definitivno nego tipa " Ey, ey, šta ima moj nigaa? ".

Dosta igraca ne zna bas pravilno engleski (kao ni ja) ali bilo bi dobro..

Bilo bi dobro.

Mraleeeeee

No no ... Balkanski je server i necemo sada da idemo ka ENG rp... Recimo neki koji ne znaju ENG ne mogu da rpaju , ja znam ENG i nemam nista protiv ali imate tamo LSRP ili RCRP i tamo razne Engleske RP servere pa tamo ENG rp ne ovde ;)

Moze, zasto da ne, sigurno bi pridonijelo RPu, ali problem je onima koji ne znaju engleski  

On 16. 06. 2018. at 12:36 PM, Sergio_Ferreiro said:

Vasa misljenja o tome da li bi RP na engleskom trebao biti dozvoljen.

Smatram da ako RPaju 2 lika, u setu npr i obojica znaju da RPaju na engleskom, zasto to ne bi? 

Kada je neka veca grupa ljudi, prica se na Balk logicno, ali RolePlayovi u setu gde svi koji ucestvuju u samom RPu znaju engleski, why not? Naravno da je lepse RPati gangRP na eng, nego na balk.

Da - obrazlozenje, Ne - obrazlozenje.

Da

On 2018-6-16 at 1:30 PM, Slobodan_Mileusnic said:

Ne, ako želite da rpate na drugom jeziku, imate servere hvala Bogu.

Ovo je Balkanski server, na tom jeziku će se i RPati...lepše na engleskom? RP je RP, isto oće li pisati : "Oo buraz moj" ili " Ay my nigguh"...

Posted (edited)

Yo yo my nigga kako si? 
Naravno da se slazem jer je sranje rpati geng na nasem jeziku 
Bolje napisati Lemme shot dat nigga ,a ne Pusti da shotam tog niggera. 

/ de ces ti rpati crnje na nasem? 
Nea teorije da ti mozes da prevedes njihov sleng tj ceo recnik.

Edited by Floyd Lawton

On 3.7.2018. at 8:34 PM, Milos_Nikolic. said:

Mislim ne vidim tu nikakvu razliku,samo sto je promenjen jezik i to je to.Ali ako vi hocete da RPate na engleskom RPajte...

Rpali bi mi, ali je nedozvoljeno.

Samo jednostavno poslusaj kako crnje IRL pricaju pa onda GSF RP, videces da nije to sve pod kontrolom.

Ovako s' obzirom da je navedeno da je ovo balkanski RPG server i da dosta njih ne znaju engleski hmmmm.

Kako onda i coja je balkanski server no da se razumemo jeste da je coja rp server i sve to, ali i to je balkanski rp server i tamo ima ljudi koji ne znaju engleski, iskreno ništa ti ne fali da ga dozvole jel realno možeš ti ako ti on rolpleja na balkanskom ti samo ideš /b može na balkanskom? I on će reći šta hoće naravno 99% će pristati, ali ako je tu veća grupa ljudi onda bolje pokušavajte da se sporazumevate na engleskom u gang roleplayu vam je potreban engleski jer je cringe, dok je dok roleplayate hispanca, moba i ostalo ne treba. Tako da dobar je predlog plus za ovo.

On 6/16/2018 at 1:30 PM, Slobodan_Mileusnic said:

Ne, ako želite da rpate na drugom jeziku, imate servere hvala Bogu.

Ovo je Balkanski server, na tom jeziku će se i RPati...lepše na engleskom? RP je RP, isto oće li pisati : "Oo buraz moj" ili " Ay my nigguh"...

Posted (edited)

Ako je vec zabranjen rp na ENG zasto svako rpa ENG imena : James, Tray  , Dave...

I zasto se rpa u San Andreas-u u kojem bi se trebalo pricat na ENG.

Screenshot_29.png.c13eb7c5203779693e09c47abbdff217.pngScreenshot_30.png.04acee8b6de8cb07b5d9e737e1eb4c78.png

Screenshot_31.png.ff1947892e83649c06b39de257177249.png Screenshot_32.png.72cfd705f00b4cfb18c1f455eda7aafd.png Screenshot_33.png.242372b651ce673f389b1a237ab6f851.png Screenshot_34.png.ff7873f66a2e0ff2bd9a0f416fb19d5e.png

Screenshot_35.png.24538e9b0c3e448fd8c6f83c00f4b6e6.pngScreenshot_36.png.ccc8a9f0ad2bec6940e2ccc4d6fb77f8.pngScreenshot_37.png.46e05d54b2c5dc660ff3ac2dc34e901d.png

I ono /do Dave|17Years Old|Black|Affilations| ...

100% ENG rp zabranjen.

Edited by Zeron_Cumpeto

26 minutes ago, Zeron_Cumpeto said:

Ako je vec zabranjen rp na ENG zasto svako rpa ENG imena : James, Tray  , Dave...

I zasto se rpa u San Andreas-u u kojem bi se trebalo pricat na ENG.

Screenshot_29.png.c13eb7c5203779693e09c47abbdff217.pngScreenshot_30.png.04acee8b6de8cb07b5d9e737e1eb4c78.png

Screenshot_31.png.ff1947892e83649c06b39de257177249.png Screenshot_32.png.72cfd705f00b4cfb18c1f455eda7aafd.png Screenshot_33.png.242372b651ce673f389b1a237ab6f851.png Screenshot_34.png.ff7873f66a2e0ff2bd9a0f416fb19d5e.png

Screenshot_35.png.24538e9b0c3e448fd8c6f83c00f4b6e6.pngScreenshot_36.png.ccc8a9f0ad2bec6940e2ccc4d6fb77f8.pngScreenshot_37.png.46e05d54b2c5dc660ff3ac2dc34e901d.png

I ono /do Dave|17Years Old|Black|Affilations| ...

100% ENG rp zabranjen.

Pa neću ja RP-ati recimo MS13,a zvati se Saša ili Mujo...

6 minutes ago, Sinon_Kallis said:

Pa neću ja RP-ati recimo MS13,a zvati se Saša ili Mujo...

Zasto rpamo MS13 ?

Rpajte balkan i rpajte na balk.  :) 

Ovako bi se trebalo rpati na ENG

4 minutes ago, Zeron_Cumpeto said:

Zasto rpamo MS13 ?

Rpajte balkan i rpajte na balk.  :) 

Ovako bi se trebalo rpati na ENG

Iz razloga što je ovo (KALIFORNIJA).ENG je zabranjen dobro,90% servera ga ne zna i šta bi ti sada?

Filozfiraš previše.Da Rp-am Zemunski klan jeli crnčuge sve?

Ovdje ENG ovako i kada se je RP-ao glasio je?

Yo,yo my nigga...

What' sup

Nothing

Let's go kill some grove street

yes yes do you want drugs

no no i dont have money

Eto kada bi se dozvolio ENG kako bi 90% servera RP-alo.

Tako da šuti i RP-aj,nema se šta filozofirati.

rpg server, nema razloga da se rpa na engleskom jer je pre svega srpski server (balkanski), imate dosta servera pa idite tamo rpajte na engleskom, ali ovde ne jer 70% cak i vise ne zna da prica tecno engleski

Posted (edited)
6 minutes ago, Sinon_Kallis said:

Iz razloga što je ovo (KALIFORNIJA).ENG je zabranjen dobro,90% servera ga ne zna i šta bi ti sada?

Filozfiraš previše.Da Rp-am Zemunski klan jeli crnčuge sve?

Ovdje ENG ovako i kada se je RP-ao glasio je?

Yo,yo my nigga...

What' sup

Nothing

Let's go kill some grove street

yes yes do you want drugs

no no i dont have money

Eto kada bi se dozvolio ENG kako bi 90% servera RP-alo.

Tako da šuti i RP-aj,nema se šta filozofirati.

Dobro ako ne rpamo eng ali zasto onda 50% eng 50% balk ?

I svakim put kad udjem na server to vidim.

A'y kako si?

Kako se zoves? - Rick

/ame Rick|17Y/O|Affilations-Ballas|Afro-American|Male i onda IC napise : Ej kako si?

Ej nigga

Edited by Zeron_Cumpeto

Guest
This topic is now closed to further replies.